Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
20.-22.9. 2022

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Veřejnost jako partner pro lepší rozhodování měst


Decision 21 se zaměřuje na zkvalitnění rozhodovacích procesů pomocí moderních technologií. Městům pomáhá s "otevíráním se" veřejnosti formou participace, tedy zapojováním občanů do rozhodování. Ať už jde o participativní rozpočty, které se v českých městech zabydlují a stávají se "normou" a díky kterým zkrášlují obyvatelé okolí svých bydlišť projekty, které by v klasickém rozhodování od stolu neměly šanci na úspěch, či případně urbanistické projekty a změny veřejných prostranství, u nichž by města a obce měly názory spoluobčanů reflektovat. Moderní technologie v tomto ohledu nabízí obrovské možnosti, které jsou zatím využity jen částečně.

Participativní projekty, o nichž lze více zjistit zde, proto realizujeme na naší platformě, která nabízí maximální flexibilitu, možnost "přizpůsobení" vizuálu a stránkám daného města či jiného zákazníka a která je především spolehlivá. Díky tomu pomáhá budovat důvěru mezi veřejností a radnicí.

Naší "CSR aktivitou" je pak "Školní pébéčko", specifická verze platformy pro participativní rozpočtování na školách. Jejím cílem je výchova k demokracii a kreativitě a zlepšování atmosféry ve školním prostředí.

 

Datum: 1.8.2022 14:05:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

20.-22.9. 2022


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště