Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
2.-3.9. 2020

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

URBIS SMART CITY FAIR

 

URBIS SMART CITY FAIR 2018 je prvním plnohodnotným ročníkem mezinárodního veletrhu, který navazuje na pilotní ročník veletrhu chytrých řešení pro města a obce v roce 2017. Na platformě nejvýznamnější veletržní správy ve střední Evropě a města Brna jako lídra v inovacích a „follower city“ programu Horizont 2020 vzniká unikátní prostor pro sdílení nápadů a konkrétních řešení, jak uvést k životu a rozvíjet koncept Smart city ve středoevropských městech a obcích.

 

Pro koho je URBIS SMART CITY FAIR?

Své místo na veletrhu URBIS SMART CITY FAIR mají lídři v inovacích, dodavatelé řešení pro města, kteří představí technologie, vize a řešení těm, kteří budou rozhodovat o jejich zapojení do života lidí. Start-ups představují skvělé nápady, jak zlepšit život ve městech potenciálním zákazníkům nebo investorům. Své místo na veletrhu mají také kraje, města, obce, mikroregiony či evropská sdružení, kteří zde načerpají inspiraci jak budovat moderní město, obec, nebo jimi vlastněné či řízené organizace. Představte své projekty a získejte pro ně partnery. Na veletrhu URBIS potkáte lidi, kteří mají skvělé nápady a pomohou vám je uvést v život.

 

URBIS pro váš byznys

Účastí na veletrhu URBIS podpoříte svůj business – zapojením do soutěže Zlatá medaile URBIS, kde odborná komise uděluje nejlepším produktům na veletrhu prestižní ocenění, které vám pomůže přesvědčit zákazníky o kvalitě vašeho produktu nebo řešení. Zlaté medaile uděluje odborná porota, jejímiž členy jsou i mezinárodní odborníci. Doprovodný program URBIS pak přináší inspiraci vizemi lídrů v oboru Smart city. Doprovodný program konferencí přináší na přednáškové molo desítky kvalitních speakerů, kteří vám na konkrétních příkladech z celého světa představí úspěšná řešení i slepé uličky zavádění chytrých řešení.

 

Jak se prezentovat na veletrhu URBIS?

Pro Vaši účast na veletrhu můžete vybírat hned z několika řešení s ohledem na cíl prezentace, ale i časovou a finanční náročnost.

  • Typová expozice je jednoduchá expozice, která je vhodná pro menší firmy nebo subjekty sdružující několik firem, stejně jako pro města, obce, mikroregiony či kraje. Expozice jsou umístěny v „hnízdě“ se společným zázemím. 
  • Individuální expozice dokonale přitáhne pozornost návštěvníků. Je vhodná pro velké firmy a lídry stejně jako pro nové hráče, kteří chtějí zaujmout - layout expozice, její design a výstavbu Vám můžeme připravit dle Vašich požadavků. 
  • Připravena je také speciální nabídka pro začínající a studentské firmy - Start-up. Ta platí pouze pro firmy do jednoho roku od založení a je umístěna v rámci „start-up court“ pro snadné sdílení informací a networking.

Více informací o možnostech účasti na veletrhu naleznete zde

Datum: 27.6.2017 11:10:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště