Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
20.-22.9. 2022

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Třídenní konferenční program a ukázky v Demo City


Máme prvotní rozvržení doprovodného programu URBIS SMART CITY FAIR a FUTURE MOBILITY. Konferenční program potrvá celé tři dny, první část konference URBIS – blok Urbis Innovation (digitalizace, kybernetická bezpečnost, komunikace a další související témata) proběhne v úterý. Ve středu čeká účastníky Urbis Environment (efektivní reakce na změnu klimatu, Zelená dohoda a rozvoj lokálního podnikání, snížení uhlíkové stopy, energetický a facility management, odpady, cirkulární ekonomika) a Urbis Management (efektivní řízení, snižování nákladů, vzdělávání zaměstnanců, realizace a financování projektů, strategické plánování, udržitelný rozvoj). Ve čtvrtek dopoledne se účastníci konference Urbis budou věnovat dopravě v bloku FUTURE MOBILITY.

Třídenní je také program konference URBAN MOBILITY DAYS. Na čtvrtek odpoledne připravujeme program pro veřejnost související s Evropským dnem bez aut.

Na venkovní ploše u pavilonu A bude instalováno Demo City, kde budou probíhat ukázky technologií pro obce a města, jízdy autonomních vozidel, předvádění alternativních způsobů dopravy a městského mobiliáře.

 

Datum: 22.6.2022 14:47:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

20.-22.9. 2022


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště