Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
5.-6.6. 2019

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Tradiční veletrh URBIS má nové atraktivní téma CHYTRÉ MĚSTO – Smart City

 

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abych Vás pozvali jménem Statutárního města Brna a hlavních partnerů - Jihomoravského kraje, Svazu měst a obcí České republiky a společnosti Veletrhy Brno, a.s. k účasti na veletrhu URBIS 2017, který se koná na brněnském výstavišti od 26. do 29. dubna 2017.

Tradiční veletrh URBIS má nové atraktivní téma CHYTRÉ MĚSTO – Smart City

 Veletrh URBIS, který do roku 2014 tvořil významnou platformu pro sdílení informací a řešení problematiky financování z evropských zdrojů, má velmi pozitivní pověst v celé veřejné sféře – především pak u obcí a měst, včetně statutárních, a krajů. Tuto image nyní propojujeme s problematikou SMART CITY jako atraktivním tématem, na jehož rozvoj je v současnosti do roku 2020 alokováno 100 mld. korun. 

Ve spolupráci s klíčovými partnery v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru jsme vytvořili platformu, která zástupcům měst a obcí představí dodavatele úspěšných řešení a výrobků a na konkrétních projektech zároveň ukáže, jakým způsobem rozvoj chytrých měst financovat.

Prostřednictvím Vaší expozice získáte osobní kontakty na hejtmany, primátory a starosty nebo na klíčové pracovníky městských a krajských správ, kteří jsou za téma Smart City odpovědní. Návštěvníci – Vaši budoucí klienti – budou k návštěvě veletrhu motivováni nejen prezentací Vašich produktů a služeb, ale i kvalitním doprovodným programem garantovaným renomovanými partnery (např. Economia, Architecture Week, CityOne).

Připravili jsme pro Vás finančně a časově optimalizované řešení účasti na veletrhu, u kterého vše zajistíte jedním podpisem.

Veškeré informace, včetně nabídky a přihláškové dokumentace, a možnosti partnerské spolupráce na odborném doprovodném programu naleznete v přiloženém dokumentu.

Datum: 22.2.2017 6:54:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště