Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
2.-3.9. 2020

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Smart City potřebuje kvalitní wireless antény

 

Na veletrhu URBIS se představil přední světový výrobce antén pro bezdrátový přenos dat. Pro slovenskou společnost 2J Antennas, která exportuje 99 % produkce a vedle Bardějova sídlí také ve Velké Británii a USA, to byl po letech první vstup na český trh.


Antény z východního Slovenska dnes znají po celém světě. Za 15 let od založení se společnost 2J Antennas prosadila mezi světové lídry v oblasti vývoje a výroby antén pro široké spektrum využití. Všude, kde je potřeba bezdrátový přenos dat, využívá firma vyspělých systémů pro návrh, simulaci a samotnou produkci, což umožňuje zkracovat dobu vývoje i prototypové výroby. „Naší hlavní konkurenční výhodou je, že poskytujeme zákazníkům řešení přímo na míru. Umíme antény vyvíjet podle konkrétních potřeb a přizpůsobujeme jim celý vývoj už od prvního návrhu až po finální řešení, tak aby anténa fungovala co nejlépe. Na některá zařízení totiž ani nejde koupit hotová anténa. Aby správně fungovala, musí být speciálně upravená a vylepšená, což umíme zabezpečit,“ popsal marketingový manažer společnosti 2J Antennas Miloš Gendiar přístup k zakázkám, který slovenské firmě získává spokojené odběratele po celém světě.

Stejný úspěch zaznamenala nabídka 2J Antennas také v Brně na URBIS Smart City Fair. Firma zde navázala spolupráci s dodateli technologií pro Smart City, kterým zajistí propojení různých sítí a zabezpečení. „Veletrh nás příjemně překvapil a získali jsme tu více kontaktů, než jsme očekávali. Protože všechny smart technologie využívají ke komunikaci wireless sítě, jejich dodavatelé si nás tu našli. Jsme zvyklí vystavovat na velkých světových výstavách a toto je malý veletrh, ale zkusili jsme a jsme spokojeni. Vidím tuto akci jako perspektivní,“ zhodnotil Miloš Gendiar premiérovou účast na veletrhu v České republice. Jak dodal, navázání kontaktů s místními firmami ho velmi potěšilo: „Jsme zvyklí prodávat produkty na jiných trzích, takže zákazníků na Slovensku a v České republice máme jen minimum. Právě proto jsme přijeli a potkali se tu s některými velmi zajímavými firmami, dodavateli smart řešení. Jsme této lokální spolupráci maximálně otevřeni. Prodáváme do celého světa, ale jsme v tomto regionu, takže je příjemné potkávat se i s místními zákazníky. Už proto, že je vidět, jak se náš trh vyvíjí a posouvá dopředu.“

Z výroby na Slovensku vyplývá příznivá cenová politika a ke konkurenčním výhodám produkce 2J Antennas patří také vysoká kvalita. Jde o evropskou výrobu a všechny antény jsou certifikované i důkladně testované. V Brně se představila jen malá část produkce, ale 2J Antennas má nejširší portfolio výrobků ze všech výrobců wireless antén. Z nabídky pro oblast Smart City zaujala třeba anténa s pěti připojeními, která má oproti konkurenci jen poloviční rozměr. „Toto řešení je velmi efektivní. Například smart sloupy, kde se využívá více různých technologií, mohou jednou anténou propojit všechno a nepotřebují integrovat pět samostatných antén,“ vysvětlil Miloš Gendiar.

Datum: 6.6.2019 15:45:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště