Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
5.-6.6. 2019

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

HOMEPORT představí Smart e-bike pro systém sdílení kol

22.4.2017

Chytré elektrokolo HOMEPORT je revolučním osobním dopravním prostředkem pro města. GPS sledování online, integrace se smart cities a IoT, uživatelem programovatelný motor, snadná výpůjčka přes mobilní aplikaci, automatické nabíjení v HOMEPORT stanici, snadná jízda bez námahy, navrženo pro celoroční parkování venku 365/24/7.

České Radiokomunikace představí metropolitní bezdrátová síť pro chytré technologie moderního města

21.4.2017

Metropolitní bezdrátová síť pro chytré technologie, je komunikační síť určena pro připojení IoT zařízení podporující technologii LoRaWAN. Tato síť je poskytováná spolecnosti Ceske radiokomunikace v rámci krajských měst, většiny bývalých okresných měst s cílem pokrýt ne jenom oblasti měst a obcí ale spřístupnit tuto síť i pro regionální využití a využití v rámci energetického managementu organizací a měst.

MECompany představí chytrou lavičku

21.4.2017

TreeSmart a SmartBridge vyvinuli společně chytrou lavičku "TreeSmart", jež přispívá ke zkvalitnění komfortu obyvatel i turistů jak v metropolích, tak i během jejich výletů přírodou za využití nejmodernějších technologií a plně v souladu s přírodou.

MECompany představí chytrou lavičku

Incinity nabídne Smart City Platforma Invipo

21.4.2017

Invipo je pružná a otevřená platforma pro integraci technologií, systémů a služeb ve městech a na silnicích. Invipo propojuje data z různých technologií a systémů v jeden celek, nabízí tak přehledné sledování výstupů a jejich efektivní řízení. Navštivte nás na stánku číslo 193 v pavilonu P.

Incinity nabídne Smart City Platforma Invipo

Meva představí chytrý odpadkový koš

21.4.2017

Chytrý odpadový koš s lineární lisovací jednotkou dosahuje lisovacího výkonu 100 MPa. Napájení lisu probíhá vestavěnou baterií, která je dobíjena solárním panelem umístěným na vrchní části koše. K lisování vhozeného odpadu dochází vždy po dosažení předem nastavené výšky hladiny odpadu, kterou hlídá uvnitř umístěný senzor na bázi „IoT“ s konektivitou na bázi sítě LoRa.

Meva představí chytrý odpadkový koš

CITIQ nabídne magnetický detektor

21.4.2017

Detektor pro síť tzv. “internetu věcí” (IQRF, SIGFOX, LoRA) a je určen pro sledování obsazenosti parkovacích míst (uliční i garážová) a monitorování silničního provozu (počet, rychlost a délka vozidel). Princip detekce je založen na průběžném měření geomagnetického pole, které se vlivem kovových vozidel mění.

CITIQ nabídne magnetický detektor

B:POWER představí Energoblok na biomasu

21.4.2017

Jedná se o systém kogenerace na biomasu, tedy o výrobu elektřiny a tepla ze dřeva. Základem je horkovzdušný kotel, který je spojen s turbínou - ORC (Organický Rankinův Cyklus). Turbína vyrábí elektřinu a teplo. Celý systém je unikátní především ve své velikosti. Instalace s technologií ORC jsou v Evropě poměrně známé, ale všechny jsou dimenzovány na výrobu elektřiny a tepla v řádech MW. Energoblok ORC B:POWER je navržen tak, aby výroba elektřiny začínala již od 70kWel, v teple již od 300kWth.

B:POWER představí Energoblok na biomasu

Neogenia představí Mobilní rozhlas

21.4.2017

Mobilní rozhlas je 1. ucelená platforma pro přímou hromadnou komunikaci mezi městy či obcemi a jejich občany. Díky propojení hromadných SMS zpráv, hromadných hlasových zpráv, hlasových anket a minireferend, hromadných e-mailů a mobilní aplikace s funkcionalitou ZmapujTo Mobilní rozhlas určuje trendy SMART komunikace v České republice.

Neogenia představí Mobilní rozhlas

URBITECH nabídne službu Hlášenírozhlasu.cz

21.4.2017

Jedná se o inovativní a efektivní nástroj pro komunikaci s občany. Tato služba navazuje na klasické rozhlasy v obcích a vytváří další dimenzi, která s využitím moderních technologií tyto staré rozhlasy doplňuje či úplně nahrazuje a to s velkou úsporou nákladů, díky tomu už i malé obce můžou být nadčasové a SMART. Služba reaguje na aktuální trendy a potřeby obyvatelstva.

URBITECH nabídne službu Hlášenírozhlasu.cz

URBITECH představí také službu Čištěníulic.cz

21.4.2017

Služba Čištěníulic.cz slouží k upozornění řidičů na probíhající bloková čištění v ulicích, které si vyberou. Aplikace připomene řidičům nadcházející bloková čištění. Ti tak nezapomenou přeparkovat své auto. Díky tomu budou ulice prázdné a nic nebude komplikovat vyčištění ulice. Služba získala cenu Nadačního fondu Jaroslava Heyrovského Akademie věd České republiky.

URBITECH představí také službu Čištěníulic.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště