Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
19.-21.9. 2023

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Chytrá řešení pro komunikaci s občany představí e-Point communications

 

Základem řešení společnosti e-Point communications, s.r.o. je chytrý a veskrze moderní způsob komunikace s občany. Hlavní doménou je komplexní řešení s vysokou přidanou hodnotou v oblasti samoobslužných technologií pro města a obce. Na konferenci URBIS SMART CITY FAIR přiveze ukázky řešení pro veřejnou správu, například inteligentní vyvolávací a platební systém vyvinutý pro správu měst a obcí ČR. A nejen to. Zájemci si budou moci vše na místě vyzkoušet.

Firma představí inovativní řešení určené pro veřejnou správu měst a obcí. Primárně se zaměří na takzvaný Front-end systém, který obsahuje inteligentní vyvolávací a platební systém. Umožňuje efektivnější odbavení návštěvníků klientských center, jehož výsledkem je rychlejší vyřízení klienta a eliminování front. Výhodou je nejen větší komfort a vyšší standard služeb při návštěvě klientského centra ale i dostupnost mimo běžnou otevírací dobu.

Viditelný je také přínos pracovníkům klientských center, kterým jsou ulehčeny úkony související s organizací pohybu a vyřizováním zákazníků. Výrazně snižuje nároky kladené na manipulaci s hotovostí a úplně odstraňuje zbytečné úkony s tím spojené (vypisování příjmových dokladů, vyúčtování hotovostních plateb, vyřízení dobropisů, uhrazení pokut či dluhů, hmotná zodpovědnost atd.). Front-end systém klientského centra jako celek umožňuje řídícím pracovníkům zpracovávat různé statistické přehledy s cílem zkvalitnění poskytovaných služeb.

Kromě Front-end systému představí společnost na konferenci unikátní řešení, které je velkou světovou novinkou v oblasti samoobslužných technologií. Wristband Dispenser, který uvidí návštěvníci v expozici, je automatický vydavač identifikačních náramků. Identifikační náramky se využívají převážně na městských koupalištích, bazénech nebo při organizování kulturních, společenských a sportovních akcí. Díky Wristband Dispenseru se převedou rutinní úkony, jako je právě vydávaní náramků, na kiosky, které je zvládnou mnohem rychleji, precizně a bez nedorozumění. Zaměstnancům tak zůstane prostor se skutečně věnovat svým návštěvníkům.

Návštěvníci akce budou mít jedinečnou možnost si vyzkoušet technologii, která ve světě doposud neexistovala.

Na konferenci nebude chybět informační systém v podobě moderního pohyblivého informačního panelu. Nastavení sklonu obrazovky i její výšky umožňuje rychlé přizpůsobení kiosku momentálnímu účelu použití. Od „pracovního stolu“ pro týmovou poradu, přes informační kiosek, až po informační panel s projekcí pro větší skupinu osob.

Díky polohování dotykové obrazovky můžou kiosek aktivně používat i imobilní občané na vozíku. Velkou výhodou je rovněž inteligentní 55palcová multidotyková obrazovka s podporou ovládání gesty. Prezentovaný obsah tak může být interaktivní a obsahovat zajímavé 3D modely či aplikace.

Možnost nastavení sklonu a výšky dotykové obrazovky, jakož i možnost ovládání imobilními občany, umožňuje uplatnění kiosku v různých oblastech nasazení. Kiosek lze využít například v muzeích a galeriích pro zpřístupnění digitalizovaných sbírek, ve vstupních prostorách úřadů jako elektronickou a informační tabuli, ale své místo si najde určitě i v podnikových informačních systémech.

Datum: 26.8.2020 9:33:00

Současně také

FUTURE MOBILITY

19.-21.9. 2023


Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště