Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
3.-4.6. 2020

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Česká spořitelna je partnerem veletrhu URBIS

 

 Česká spořitelna, a.s. je největší banka v Česku. Její distribuční síť tvoří 546 poboček a 1641 bankomatů, a platbomatů, díky nim je spořitelna nejdostupnější bankou v zemi. V mnoha segmentech, včetně komunálního financování, je lídrem trhu.

Česká spořitelna nabízí svým klientům komplexní portfolio finančních produktů a služeb, a to i díky zázemí a know how mateřské skupiny Erste. Je velmi kvalifikovaným a spolehlivým partnerem při komunálním financování měst a obcí. Široká škála finančních produktů zahrnuje vedle klasického bankovnictví i leasingové, investiční, factoringové a konzultační služby, kterými může Česká spořitelna dokonale vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům klientů. Spořitelna se v současnosti podílí na zavádění technologií a konceptu "chytrého města" do vybraných domácích municipalit přichystala pro města speciální balíček služeb „Smart City“. Chce pomáhat městům k realizaci investic do „chytrých“ řešení. Projekt „Smart City“ České spořitelny je zaměřen primárně na 132 měst s více než deseti tisíci obyvateli.

Jedinečná kvalita služeb pravidelně vynáší České spořitelně řadu prestižních ocenění.

V soutěži Banka roku například spořitelna vyhrává soutěž Nejdůvěryhodnější banka roku, tradičně vévodí i kategorii Banka bez bariér. Podle hodnocení amerického časopisu Global Finance je Česká spořitelna nejlepší bankou v České republice a podle magazínu World Finance je Investiční společnost České spořitelny (ISČS) nejlepší investiční společností na trhu.

Více informací naleznete zde

Datum: 12.4.2017 7:37:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště