Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
5.-6.6. 2019

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Hejtman Jihomoravského kraje přebírá záštitu nad mezinárodním veletrhem URBIS 2018

Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek převzal záštitu nad mezinárodním veletrhem URBIS Smart City Fair 2018. V Brně se ve dnech 25. až 28. dubna 2018 setkají špičkoví odborníci a experti, kteří se věnují tématu Smart city. Veletrh poskytuje unikátní prostor pro sdílení nápadů a konkrétních řešení, jak uvést k životu a rozvíjet koncept Smart City ve středoevropských městech a obcích.

Pro koho je URBISSmart City Fair?

Lídři v inovacích, dodavateléřešení pro města
Představte vaše technologie, vize a řešení těm, kteří budou rozhodovat o jejich zapojení do života lidí. Ať jste nadnárodní společnost nebo lokální vizionářská firma, na veletrhu nejlépe ukážete své produkty těm, kteří o ně skutečně majízájem.

Kraje, města, obce, mikroregiony či evropská sdružení
Načerpejte inspiraci jak budovat moderní město, obec, nebo jimi vlastněné či řízené organizace. Představte své projekty a získejte pro ně partnery. Na veletrhu URBIS potkáte lidi, kteří mají skvělé nápady a pomohou vám je uvést v život. Vybírejte z široké nabídky konkrétních řešení, díky kterým bude vaše město či obec příjemnějším místem k životu.

Start-ups
Máte skvělý nápad, jak zlepšit život ve městech? Chcete jej ukázat potenciálním zákazníkům nebo investorům? Nebo hledáte inspiraci a prostor pro sdílení nápadůs dalšími kreativními lidmi? Brno je město s výjimečným inovativním potenciálem,který se protíná na veletrhu URBIS.

Aktivní občané
Právě vy jste uživateli chytrých řešení, které koncept Smart city přináší. Jak bude vypadat náš život v budoucnosti? Jak se chytré technologie promítnou doměst, městeček nebo vesnic, ve kterých žijete? Přijďte se podívat.

 

Datum: 30.10.2017 17:19:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště