Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

Tomovy parky s. r. o.

 

Společnost Tomovy parky s. r. o. je největším českým výrobcem originálních dětských hřišť, atypických herních prvků a parkového mobiliáře. Vznikla v roce 2003 a během několika let se z ní stala silná a dynamicky se rozvíjející společnost, která zaplnila pomyslnou mezeru na trhu. Dětská hřiště od společnosti Tomovy parky s. r. o. můžete vidět na více jak 2000 místech v ČR a v Evropě.
Filozofií společnosti je vyrábět dětská hřiště z těch nejlepších materiálů a nabízet vysokou úroveň souvisejících služeb za příznivé ceny.
Díky kvalitě práce a neustálému zdokonalování produktů a technologických postupů se Tomovy parky s.r.o. stali pevnou součástí trhu s dětskými prvky a atypickými realizacemi. Společnost se může pochlubit dobrými výsledky a referencemi v několika státech Evropy. Jako první výrobci ze střední a východní Evropy byli přijati za členy „FEPI“ – Evropské federace výrobců dětských hřišť.

NABÍZÍME
Nabízíme komplexní služby týkající se dětských hřišť, přírodních a multifunkčních sportovišť a parků. Naše služby jsou cíleny zejména na komunální sféru a její potřeby. Vyrábíme a instalujeme originální dětská hřiště, herní prvky, parky pro seniory a mobiliář z akátového dřeva. Do portfolia námi nabízených produktů však také patří i herní prvky a mobiliář např. z nerezové oceli, povrchy z recyklované pryže nebo lité gumy a vzduchové zemní trampolíny.
Všechny námi vyráběné produkty se vyznačují ručním zpracováním dle přání zákazníka. Při výrobě jsou respektovány přirozené vlastnosti akátového dřeva, zejména jeho křivost. Současný sortiment tvoří několik set námětových položek jako např. houpačky a houpadla, skluzavky, lanovky, herní sestavy, lavičky, altány atd.. Veškeré tyto herní prvky a mobiliář je možné rozvinout do desítek různých variant.
Životnost výrobků je, dle péče, i několik desítek let.

MATERIÁLY
Z čeho vyrábíme...
Veškeré dřevo je od fáze těžby přes odkornění, broušení a svázání do sestav opracováváno ručně. Zpracovaný materiál je závěrem lazurován nejkvalitnějšími syntetickými barvami nebo přírodními olejovými barvami na bázi čištěných rostlinných surovin, certifikovanými evropskými ekologickými osvědčeními.
Použité kovové komponenty (spojovací materiál, řetězy, plechy) mají protikorozní úpravu (např. žárovým zinkováním), pokud nejsou použity přímo nerezové materiály. Spojovací pevnostní materiál splňuje technické normy ČSN, DIN, TÜV. Je možné potvrdit, že téměř veškerý použitý materiál je beze zbytku recyklovatelný, není zdraví škodlivý a je přátelský vůči životnímu prostředí. Přes výjimečnost a originalitu hracích prvků mají naše výrobky certifikáty dle ČSN-EN 1176 vydaných SZÚ Brno, které zaručují bezpečnost pro děti.

HERNÍ PRVKY A JEJICH KVALITA
Na kvalitu našich výrobků klademe obrovský důraz a je jednou z hlavních priorit společnosti. Proto všechny naše herní prvky prochází během výroby a před finální expedicí trojí kontrolou kvality. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001, který je zárukou vysokého standardu kvality a bezpečnosti našich produktů. Dále jsme držiteli certifikátu o ekologickém přístupu k životnímu prostředí ISO 14001 a ČEZ Zelená energie.

DĚTSKÁ HŘIŠTĚ A JEJICH BEZPEČNOST
Již při návrhu, výrobě a následné montáži našich prvků myslíme na sebemenší detaily, abychom mohli v maximální možné míře zaručit bezpečnost pro jejich uživatele. Nespornou výhodou akátového dřeva je beztřísková struktura dřeva, což vede oproti např. smrkovým konstrukcím k minimalizaci možných drobných poranění. Významným nástrojem, o který se společnost opírá ve své snaze o co nejvyšší bezpečnost svých výrobků, jsou normy ČSN EN 1176. Dokladem toho je skutečnost, že jsme držiteli certifikátů typu vydaných SZÚ Brno.

DĚTSKÁ HŘIŠTĚ A JEJICH SERVIS
Společnost zajišťuje v plné míře záruční i pozáruční servis. Nabízíme taktéž možnost smlouvy na 5letý servis včetně čtvrtletních (periodických) a ročních kontrol a servisů dle ČSN EN 1176. Servis zajišťují vysoce kvalifikovaní pracovníci servisního oddělení a v naléhavých případech garantujeme provedení opravy do 48 hodin!
"Práce, kterou přinášíme dětem radost, nás baví a děláme ji rádi. Věříme, že je to na našich produktech poznat."

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - URBIS INVEST

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště