Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

TOI TOI nejsou jen mobilní WC na festivalech

 

Máme toho o mnoho víc než jen mobilní toalety. V našem portfoliu naleznete zařízení pro staveniště a kompletní zajištění hromadných akcí, kde kromě pronájmu poskytujeme i průběžný servis. Dodáváme mobilní toalety včetně moderních VIP sanitárních kontejnerů, pisoáry, umývárny, koše a ochranu povrchu. Pronajímáme a prodáváme mobilní oplocení, zábrany a obytné, skladové nebo stavební kontejnery.

Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. vznikla v listopadu 1993 jako mezinárodní pobočka firmy TOI TOI Sanitärsysteme GmbH, která na německém trhu působí již od roku 1974.

TOI TOI je největším hráčem v oblasti mobilních sanitárních systémů, má 6 regionálních poboček po celé České republice a vlastní téměř 7000 mobilních toalet. Díky tomuto pokrytí tak může snadno, rychle, kvalitně a především ekonomicky zajišťovat svoji činnost. Pro stavební firmy, města, organizátory kulturních a sportovních akcí je klíčovým dodavatelem služeb.

Mobilní toalety odebírá společnost od dceřiné firmy HMT, ktera začala mobilní WC vyrábět ve vlastním závodě.

Neustále se zvyšující nároky zákazníků a snaha o zajištění kompletního hygienického servisu přivedly časem firmu k rozšíření svého programu. Firma začala pronajímat kancelářské, sanitární a skladové kontejnery a dokázala tak vytvořit pro své zákazníky tzv. zařízení staveniště na klíč. Naše zařízení nechyběla nikdy na žádných důležitých stavbách po celé republice a tento, na našem trhu nový produkt, se pomalu stal naprostou samozřejmostí na každé stavbě.
Rovněž v oblasti krátkodobého pronájmu se společnost stala pro naše zákazníky dodavatelem hygienického servisu na klíč, protože své aktivity rozšířila o zapůjčování stanů, koupelen, pokladen, osvětlení, odpadkových košů, oplocení a bariér, systémů ochrany povrchu a kabelů atd.
Tato skutečnost vedla k tomu, že TOI TOI během působení na trhu realizoval všechny největší hromadné společenské akce – Pink Floyd, Rolling Stones, Michael Jackson, U2, Elan, Metallica, Depeche Mode, R.E.M, Iron Maiden, Madonna, návštěvu presidenta Obamy, dvě návštěvy papeže, MS v klasickém lyžování v Liberci, MS v cyklokrosu v Táboře, MS v orbě, MS v rýžování zlata, světový sraz příznivců vozidel Citroen (kachen), evropské setkání příznivců Harley Davidson a stovky dalších větších i menších akcí.

V roce 2000 firma zahájila pronájem a prodej mobilního stavebního oplocení. A jen dva roky poté rozšířila svoji činnost o prodej a montáž pevného oplocení, vstupních a vjezdových bran.
Zahájením prodeje švédských kompostovacích toalet společnost oslovila další silnou potencionální skupinu zákazníků – chataře, chalupáře a zahrádkáře.
K hlavním zákazníkům společnosti patří stavební firmy, městské úřady, organizátoři sportovních i kulturních akcí a nyní i armáda. V letech 2002 – 2010 firma realizovala velká vojenská cvičení armád USA, Anglie, Holandska, Francie a České republiky.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - URBIS INVEST

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště