Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

TOI TOI ploty, oddělení pevného oplocení Heras

 

Nové trendy v oplocení a branách
Představujeme se ...

 V České republice je společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. známá hlavně jako pronajímatel toaletních kabin, ale právem lze nazvat, na první pohled skryté oddělení trvalých plotů, její vycházející hvězdou. Toto odvážné tvrzení lze opřít o fakt, že produktové portfolio holandského výrobce HERAS, jehož jsem výhradním dovozcem a distributorem, se zcela vymyká zaběhlým stereotypům v oblasti oplocení,  bran a venkovního zabezpečení.
Naše aktivity v tomto oboru trvají již řadu let, kdy jsme stáli za řadou významných projektů.
Uvedení produktů HERAS na trh vyvolala potřeba našich zákazníků v oblasti zajištění celkového servisu na stavbách – pronájem mobilního oplocení, pronájem a servis sanitárního vybavení. Dodávky mobilního oplocení, byly tedy doplněny o dodávky ucelené řady oplocení a bran HERAS pro užití dlouhodobé či trvalé.

Zaměřujeme se převážně na projekty s přidanou hodnotou, kde výsledkem má být přání zákazníka či projektanta – vzhled a kvalita, inovace, nové směry a technická řešení.

Ve dnech 23-27. 4. 2013 budeme na stavebním veletrhu IBF v Brně představovat vlajkovou loď firmy Heras - designovou bránu iGate.  Přijďte nás navštívit na stánek 013 na ploše F.

TOI TOI ploty, oddělení pevného oplocení Heras
Pražská 264, 274 01 Slaný, Czech republic

e-mail info@heras.cz - www.heras.cz - tel.: +420 312 525 189
Výhradní dovozce a distributor oplocení Heras Fencing Systems BV

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - URBIS INVEST

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště