Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

MFL pryžové povrchy pro bezpečné hřiště

 

Pryžová dlažba a pryžové vylévané povrchy MFL

 Firma MFL Group s.r.o. se specializuje na výrobu kompletního sortimentu pryžových výrobků pro bezpečné dětské hřiště. Mezi naše výrobky patří jak klasická pryžová dlažba MFL DESKA A MFL PUZZLE, tak také MFL vylévaný pryžový povrch. Dále vyrábíme MFL Pryžové obrubníky, MFL Zámkovou dlažbu nebo také MFL Pryžové palisády. To vše jak v klasickém barevném provedení, tak také v jiných barevných provedeních dle stupnice RAL, popřípadě dle konkrétního přání zákazníka.  Mezi dětmi si našel oblibu také MFL SKákací panák, který je hrou a zároveň slouží jako didaktická pomůcka.

Bezpečné pryžové povrchy MFL nacházejí uplatnění zejména na dětských a sportovních hřištích. Dále jsou využívány také jako podlahy do posiloven a fitness center vnitřních nebo venkovních. Velice oblíbená je pryžová dlažba pro zahrady, terasy, balkóny, nebo také jako dlažba kolem bazénů. Již po dlouhou dobu se objevuje na veřejných dětských hřištích, v zahradách a parcích hotelů a penzionů, nicméně v poslední době je stále více oblíbená v zahradách soukromých. 
Nově nabízíme také pryžové izolační desky pro střelnice…

Opomenuty nesmí být ani pryžové desky MFL K pro koně, které jsou také součástí našeho sortimentu.

Jako výrobci pryžové dlažby MFL používáme při výrobě velké množství polyuretanového lepidla, se kterým jsme velice spokojeni a rádi bychom ho nabídli i v jiných oborech - na veletrhu budou představeny naše  základní typy lepidel. Polyuretanová lepidla mají široké možnosti využití.  Zaměřili jsme se na výrobu polyuretanového lepidla pro truhláře (lepidlo na okna, schody, altány, ploty, terasy). Polyuretan je lepidlo vhodné pro téměř všechny typy povrchů.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na tel. 595 170 400.
Těšíme se na Vás na veletrhu.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - URBIS INVEST

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště