Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

DŘEVOARTIKL s.r.o. představí dětská hřiště a lehké dřevěné konstrukce

 

Společnost DŘEVOARTIKL si vybudovala za více než deset let své existence přední pozici mezi výrobci a dodavateli certifikovaných herních prvků pro dětská hřiště, které díky použitým materiálům a způsobem zpracování patří k tomu nejlepšímu na trhu. U všech našich výrobků klademe hlavní důraz na kvalitu zpracování, dlouholetou životnost a vysokou bezpečnost.

Dětská hřiště a lehké dřevěné konstrukce
V současné době se naše činnost zaměřuje především na dvě odvětví, a to na výrobu certifikovaných prvků pro dětská hřiště, jako jsou věžové sestavy, houpačky, pružinová houpadla, lezecké prvky, pískoviště, herní domečky, atypické herní sestavy, mobiliář, venkovní fitness a další. Druhým odvětvím je výroba lehkých dřevěných konstrukcí - pergoly, altány, zahradní domky, garážová stání, přístřešky a zastřešení, zastávky, městský mobiliář a další.

Jak si správně vybrat dětské hřiště, pergolu, altán …
V rámci doprovodného programu organizujeme přednášku Jak správně vybrat dětské hřiště, pergolu, altán, která se uskuteční v pátek 26. dubna od 10.00 hodin na přednáškovém mole veletrhu URBIS v pavilonu P. V rámci přednášky vystoupí Ing. Michal Plaček a Ing. Josef Stehlík.

Více informací naleznete na www.drevoartikl.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - URBIS INVEST

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště