Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

DŘEVO – PRODUKT SV, spol. s r.o.

 

Naše filosofie:
„Znalosti a praktické zkušenosti pod jednou střechou – od pěstování biomasy až po prodej energie ve formě tepla“.

Představení společnosti:
Od svého založení v roce 1998 se společnost DŘEVO – PRODUKT SV, spol. s r. o. specializuje především na zpracování a výrobu palivového a odpadového dříví. Za to období se postupně vypracovala mezi významné dodavatele lesnických technologií a stala se tak známou nejen v oblasti lesnictví, ale i v oblasti využívání obnovitelných zdrojů. Co nás však těší nejvíce je, spokojený zákazník. Na základě vlastních zkušeností navrhuje a realizuje dodávky technologií na výrobu palivového dříví se zaměřením na značku POSCH – světový lídr mezi stroji na výrobu palivového dříví. Mezi další nosné programy patří návrhy technologií, zpracování a dodávky energetické štěpky a výroba tepla z obnovitelných zdrojů. Od roku 2010 je společnost výhradním zástupcem společnosti MAXWALD dodávající zařízení pro přibližování dříví a společnosti HAAS specializující se na recyklaci dřevního odpadu. Dále paletu hlavní činnosti rozšiřuje počátkem roku 2012 kooperace s rakouskou společností HARGASSNER při zpracování business plánů, tvorbě projektů a vlastní realizaci výstavby kotelen. Skutečnost, že naše produkty jsou určeny pro náročné zákazníky nás zavazuje a motivuje k neustálému hledání způsobů, jak veškeré procesy zefektivnit a dosáhnout tak maximální produktivity práce.
Chceme patřit k firmám, které v oboru dlouhodobě a úspěšně působí, a na něž se partneři mohou kdykoliv s důvěrou obracet o radu či pomoc.

Obory činnosti:

  • Logistika a kompletní řešení výroby palivového dříví, spalování a zpracování dřevní hmoty.
  • Business plány výstavby kotelen, spaloven, logistika, řešení, hodnocení investičních záměrů. Kvalifikované a objektivní posouzení vhodnosti projektu.
  • Návrhy technologií – palivové dříví a štěpky, recyklace dřevního odpadu, výroba a dodávky tepla
  • Zpracování živelných kalamit
  • Výroba dřevěných obalů a palet
  • Lesnické služby
  • Autodoprava
  • Kurzy a školení – výroba palivového dříví, energie z biomasy, výroba a zpracování biomasy
  • Znalecké posudky z oblasti lesnictví, myslivosti, zemědělství a arboristiky

Společnost DŘEVO – PRODUKT SV, spol. s r.o. Znojmo výhradní zástupce pro ČR a SR těchto firem:


Posch – stroje na zpracování palivového dřeva

Hargassner – kotle na spalování štěpky, pelet, kus. dřeva a energet. plodin

Humimeter – přístroje na měření vlhkosti

Maxwald – lanovky a navijáky

Haas – stroje na drcení a třídění odpad. materiálu

 

Společnost DŘEVO-PRODUKT SV, spol. s r.o. se zúčastnila 18. ročníku stavebního veletrhu v Brně. Kladné hodnocení průběhu veletrhu vystihuje vyjádření jednatele firmy ing. Oldřicha Václavka: „ Jsem velmi spokojen s průběhem veletrhu, neboť se nám opět potvrdilo naše firemní motto „Děláme věci tak, jak se dělat mají!“ Podstatná část návštěvníků se na našem stánku poprvé seznámila s nejlacinějším zdrojem vytápění – dřevěnou štěpkou. Špičkové automatické kotle zn. Hargassner, do kterých je štěpka určena, se komfortem vyrovnají plynovému vytápění. Zájem o tuto technologii nám potvrdil, že jsme v pravý čas na pravém místě“. Společnost vedle kotlů na dřevěná biopaliva (štěpku, pelety a kusové dřevo) představila i stroje na štípání a krácení dříví a přístroje na měření vlhkosti. Na stánku se návštěvníci mohli seznámit s kompletní problematikou topením paliv na bázi dřeva.

DŘEVO – PRODUKT SV, spol. s r. o.
Brněnská 3794 / 27
669 02 Znojmo
T: + 420 515 241 848
E:
drevoprodukt@drevoprodukt.cz
www.drevoprodukt.cz


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - URBIS INVEST

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště