Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

CIME představí novinku - traktor Ronin společnosti Goldoni

 

Na Mezinárodním veletrhu komunálních technologií a služeb URBIS TECHNOLOGIE představí firma CIME novinku, kterou je traktor Ronin od společnosti Goldoni. Kde jej můžete najít? Na stánku CIME, volná plocha P, stánek č. 001.

Na scénu přijíždí Ronin
Společnost Goldoni patří mezi největší firmy v Evropě zabývající se výrobou malých a středních specializovaných traktorů pro vinohrady, sady, komunální sféru a ostatní uživatele. Její stroje vynikají silou, výkonností, hbitostí a jednoduchostí s možností agregace široké škály nářadí.
V loňském roce výrobce představil novinku ve výkonové řadě do padesáti koní – traktor Ronin. Jde o zcela nový koncept, který v základu vychází z předchozího modelu, ale jednotlivé konstrukční celky byly modernizovány s důrazem na další možnosti široké dovýbavy a hlavně agregace pracovního nářadí. Ronin se vyrábí ve dvou výkonových řadách 38 a 48 k. Firma opět použila osvědčenou značku motorů Lombardini.
První novinkou je možnost výběru typu motoru. Kromě výše uvedené značky zákazník může za příplatek zvolit také motor Perkins. U nižší řady je použitý tříválcový motor, u vyšší čtyřválcový. Traktor je vybavený převodovkou s dvanácti stupni vpřed a vzad, k dispozici je samozřejmě i skupina plazivých rychlostí, a to v rozsahu od 0,8 km/h do 31,3 km/h.

Výraznými a zcela novými prvky jsou kapota a kabina. Kapota je konstruovaná v úplně novém stylu. Zapuštěné velké světlomety jsou chráněny před prvotním kontaktem s větvemi při průjezdu porostem. Velká plocha nasávacích mřížek zajistí dostatek vzduchu pro efektivní chlazení.
Přetlaková kabina s předepsanou filtrací pro použití traktoru při práci s postřikovačem nebo rosičem je koncipovaná v typickém stylu Goldoni: vše je přehledné a jednotlivé ovládací prvky jsou ergonomicky uspořádané, což u traktorů této firmy není žádné překvapení.
Další novinkou je možnost mezinápravové agregace žacího stroje a dalšího nářadí. Dovozce a prodejce techniky Goldoni, společnost CIME Pelhřimov, nabízí pro Ronin další letní i zimní příslušenství. Jedná se například o vyžínací ramena a mulčovače Ferri, rosiče Ideál, čelní nakladače MX nebo novinku, pasivní kartáče Sweepex. Zástupci společnosti CIME jsou připraveni předvést Ronin u potenciálních uživatelů.

Více informací naleznete na www.cime.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - URBIS INVEST

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště