Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

Agro Trnava

 

Agro Trnava u Třebíče je importérem komunální techniky španělského výrobce AUSA , malotraktorů MITSUBISHI, mulčovací techniky Italské firmy PROJET, štěpkovačů GL&D a výrobků rakouské firmy PÖTTINGER Entsorgungstechnik.

Zpočátku se firma Agro Trnava s.r.o. zabývala spíše pouze prodejem a servisem zemědělské techniky. V minulém roce se mnohé změnilo. Na jaře 2012 se firma stala importérem samochodných zametacích vozů a multifunkčních vozidel  AUSA. V průběhu roku 2012 bylo dosaženo dohody o dovozu malotraktorů Mitsubishi. V úplném závěru roku 22. 12., byla podepsána dohoda o zastupování na českém trhu dvou Italských výrobců. Jedním je firma PROJET se svým zelenožlutým programem mulčovačů, příkopových ramen a svahových mulčovačů.  Druhým Italským výrobcem je GL&D a jejich štěpkovače všech možných druhů a velikostí. Poslední značkou je novinka mobilních lisovacích kontejnerů, paketovacích lisů, podzemních zásobníků na odpad všech možných variant a malých bioplynových stanic  Pöttinger. Dohoda s touto firmou byla stvrzena teprve 8. 2. 2013. Jedná se tedy o velice horkou informaci.

Všechny výše uvedené značky nejsou žádným nováčkem na evropských trzích. Například španělská firma AUSA se již od roku 1956 zabývá výrobou techniky pro města a obce, zemědělství, stavebnictví a průmysl.

Malotraktory Mitsubishi jsou sázkou na jistotu. Tuto světoznámou automobilku není třeba představovat. Firma dlouhé roky vyvíjela motory, převodovky a ostatní komponenty a všechny tyto znalosti a výrobky používá i při výrobě malotraktorů. Firma Agro Trnava u Třebíče se již 10 roků, zabývá prodejem malotraktorů koncernu SDFG ve kterých jsou použity motory Mitsubishi a jejich spolehlivost a kvalita prověřená desetiletou zkušeností je naprosto neuvěřitelná. 

Firma Pöttinger je v české republice špičkou v zemědělské technice. Odtud ji znají všichni zemědělci, ale i široká veřejnost. Jejich výrobky v červenožluté barvě nelze na našich polích a cestách přehlédnout. Málokdo ovšem ví, že firma Pöttinger se také zabývá výrobou komunální techniky. Jejich výrobky nejsou v ČR tak známé a právě firma Agro Trnava s.r.o. má za úkol změnit tuto skutečnost a ukázat svým zákazníkům, že i v komunální technice je tato značka špičkou na trhu.

Více informací o nabízených produktech naleznete na www.agrotrnava.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - URBIS INVEST

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště