Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

JUDr. Michal Hašek

hejtman jihomoravského kraje

Vážení vystavovatelé, vážení návštěvníci,
jsem rád, že Vás jménem Jihomoravského kraje mohu přivítat na letošním ročníku veletrhu investičních příležitostí URBIS INVEST.

V současné ekonomicky složité době, kdy jedním z nejčastěji skloňovaných pojmů je slovo „krize“, není nic cennějšího než nové myšlenky, které přinášejí nové příležitosti a tedy naději pro budoucnost. Je tedy zřejmé, že se scházíme na veletrhu, který je svým zaměřením mimořádně důležitý. V současnosti prožíváme nelehké ekonomické období, na něž je třeba reagovat co nejlépe a to spojením všech možných nástrojů jak na straně veřejné správy, tak na straně podnikatelské. Rozvoj investic a podnikání je totiž základem prosperity každého města, obce i regionu.

Jihomoravský kraj proti obavám a strachu z krize bojuje právě aktivním postojem k investicím v regionu a podporou vědy, výzkumu a inovací.  Snažíme se o postupné vytváření komplexní infrastruktury pro podporu inovativního podnikání v celém regionu jižní Moravy - je nám jasné, že pouhé pasivní přihlížení řešení pro budoucnost nepřinese.

Přeji tedy všem vystavovatelům a návštěvníkům letošního veletrhu URBIS INVEST mnoho úspěchů a inspirativních nápadů!

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - URBIS INVEST

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště