Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

Investoři opět projevují zájem o volné plochy měst a obcí

Investice jsou velkým zdrojem peněz pro města i obce. Největším problémem je, že regiony nejsou vidět, neprezentují se, investoři se o možnostech v nich nedozvědí. Proto by měla sídla spolupracovat s developery nebo nějakou realitní agenturou. O volných zónách je také většinou nedostatek informací. Uvedla to Klára Fitsch, koordinátora Panattoni Czech Republic Development s.r.o.

Při veřejných zakázkách často vítězí nízká cena na úkor kvality

Otázka kvality ve veřejné stavební zakázce je dnes záležitostí, která je velice diskutovaná. Je známo mnoho příkladů staveb, které se bohužel nepodařilo realizovat v potřebné kvalitě. Řekl to Doc. Ing. Lubomír Mikš, CSc.předseda představenstva JmSS na konferenci Kvalita ve veřejné stavební zakázce, která se uskutečnila v rámci Stavebních veletrhů Brno.

CzechInvest zhodnotil stávající a poodhalil budoucí program podpory podnikání

Zhodnocení Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI), který v roce 2013 končí, a představení Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, který ho bude následovat. To bylo tématem konference agentury CzechInvest, která se uskutečnila v rámci veletrhu Urbis Invest, který je součástí Stavebních veletrhů Brno.

Novinky ze světa vodního a odpadového hospodářství na brněnském výstavišti

Ve dnech 23. až 27. dubna se na brněnském výstavišti uskuteční další ročník Mezinárodního veletrhu techniky pro tvorbu a ochranu životního prostředí ENVIBRNO. Souběžně konané veletrhy URBIS INVEST, URBIS TECHNOLOGIE a Stavební veletrhy Brno rozšíří prezentovanou problematiku o investiční příležitosti, komunální techniku a stále aktuální aspekty stavebnictví.

Novinky ze světa vodního a odpadového hospodářství na brněnském výstavišti

Investiční příležitosti, rozvojové plány a ochrana životního prostředí

Ve dnech 23. až 27. dubna se na brněnském výstavišti uskuteční další ročník Mezinárodního veletrhu investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST, který přináší ucelenou prezentaci komerčních nemovitostí, podpor podnikání, rozvojových plánů a inovačních strategií jednotlivých regionů.

Investiční příležitosti, rozvojové plány a ochrana životního prostředí

Problematika černých skládek

Rádi bychom Vás také pozvali ve čtvrtek 25.4.2013 do pavilonu P na přednáškové molo, kde proběhne od 13:00 ve spolupráci s ČAOH a MŽP první veřejná prezentace unikátního projektu ZmapujTo.cz, jehož cílem je poskytnout moderní platformu pro mapování černých skládek a podporu pro jejich likvidaci.

Problematika černých skládek

Ochutnávka hmyzu v Brně

Během veletrhu se Vám již tradičně naskytne na našem stánku č. P320 jedinečná příležitost ochutnat vybrané hmyzí speciality. Tento netradiční gurmánský požitek je v dnešní době výsadou běžného jídelníčku asijských a afrických států, u nás za něj však ve vybraných luxusních restauracích zaplatíte nemalé částky.

Ochutnávka hmyzu v Brně

Jak vést jednání s investory: praktické rady a doporučení

Sdružení pro zahraniční investice – AFI si vás dovoluje pozvat na vzdělávací seminář "Jak vést jednání s investory: praktické rady a doporučení", pořádaný ve spolupráci s agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Jak vést jednání s investory: praktické rady a doporučení

XX. celostátní kongres starostů a primátorů měst a obcí ČR

při veletrhu URBIS INVEST 2013. 25. dubna 2013 10.00 - 13.00 hodin brněnské výstaviště – Rotunda pavilonu A.

XX. celostátní kongres starostů a primátorů  měst a obcí ČR

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - URBIS INVEST

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště