Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
23.-27.4. 2013

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

Investiční příležitosti, rozvojové plány a ochrana životního prostředí

 

Ve dnech 23. až 27. dubna se na brněnském výstavišti uskuteční další ročník Mezinárodního veletrhu investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST, který přináší ucelenou prezentaci komerčních nemovitostí, podpor podnikání, rozvojových plánů a inovačních strategií jednotlivých regionů. Souběžně konané veletrhy URBIS TECHNOLOGIE a ENVIBRNO rozšíří prezentovanou problematiku o stále aktuální novinky a trendy v oborech komunálních a environmentálních technologií a služeb. Ve stejném termínu se konají také tradiční Stavební veletrhy Brno, které doplní prezentovaná témata o stále aktuální aspekty stavebnictví a technického zařízení budov.

Doprovodný program nejenom pro veřejnou sféru
Nabídku vystavovatelů doplňuje odborný doprovodný program, který se koná pod záštitou a ve spolupráci s ministerstvy a odbornými asociacemi. Za všechny jmenujme například Ministerstvo životního prostředí, Ministerstvo pro místní rozvoj, Svaz měst a obcí ČR, který pořádá již 20. kongres starostů a primátorů měst a obcí ČR. Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest připravila konferenci nazvanou Podpora podnikání a investic ze Strukturálních fondů EU – na přelomu programových období 2007-2013 a 2014-2020. Sdružení pro zahraniční investice – AFI organizuje vzdělávací seminář "Jak vést jednání s investory: praktické rady a doporučení", který pořádá ve spolupráci s Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Asociace inovačního podnikání organizuje seminář s názvem Inovace a technologie v rozvoji regionů.

Světovar – nová investiční příležitost v Plzni
24. dubna ve 14.00 bude představena nová investiční příležitost v Plzni s názvem Světovar. Světovar bývala značka piva, které se vařilo v pivovaru v jižní části Plzně. Původní areál je dnes obklopen živou obytnou čtvrtí Slovany a patří mezi významné rozvojové plochy v majetku města (5,1 ha). Plzeň vypsala na využití území v roce 2010 urbanisticko-architektonickou soutěž a následně vítěz zpracoval podrobnou studii, takže urbanisticky a kapacitně je území připraveno. Těžištěm areálu jsou historické památkově chráněné průmyslové budovy, které propůjčují místu jedinečnou atmosféru.

Podnikatelská zóna Šternberk
25. 4. 2013  od 9:30 představí Ing. Pavel Stonawský, 2. místostarosta města Šternberk podnikatelskou zónu Šternberk. Součástí prezentace budou jak základní informace, koncepce a vize města Šternberk, ale především představení podnikatelské zóny Šternberk. V rámci programu budou uvedeny nejenom základní informace -  lokalizace, majetkoprávní stav lokality a aktuální nabídka volných ploch, ale i projektová příprava a vlastní realizace infrastruktury. Nebudou chybět ani argumenty proč investovat v Podnikatelské zóně Šternberk a představení podnikatelských subjektů již působících v této podnikatelské zóně.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - URBIS INVEST

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště