Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
24.-27.4. 2012

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

Vystavovatelé se představují

 

ASIO, spol. s r.o.:
Řešení, které Vám spoří náklady na vodu

Firma ASIO, spol. s r.o. dodává na trh sestavu výroků umožňující řešení, které spoří náklady na vodu. Tato sestava umožňuje využití srážkových a vyčištěných odpadních vod. Dochází tak k vydatné úspoře pitné vody a tím k úspoře Vašich financí.


Bel - Czech TRADE, s.r.o.:
Na výstavě představíme 2 typy traktorů Belarus. Malotraktor Belarus 320.4 (36K) s čelním nakladačem NAR 80 a podkopem DG 200R a Traktor Belarus 321 (36K) s mulčovačem TL 160, bez kabiny.
Traktory Belarus jsou robustní konstrukce, s tímto vybavením v základní výbavě - zadní vývodový hřídel, zadní hydraulický okruh, spodní závěs, kompresor se vzduchovým okruhem, kabina s topením Na přání lze malotraktor vybavit přídavným hydraulickým okruhem, předním hydraulickým zvedacím zařízením a vývodovým hřídelem, majákem či klimatizací.

Berndorf Bäderbau s.r.o.:
Bazény z nerezové oceli firmy Berndorf Bäderbau

V poslední době dochází k velmi intenzívní výstavbě bazénů a koupališť, a to především z nerezové oceli. Důvodem je uspokojení vysokých požadavků a potřeb návštěvníků na bezpečné koupání v hygienicky čisté vodě za předpokladu dodržení všech standardů v oblasti bezpečnosti a kvality provozu. Důkazem toho je již více než 5000 bazénů, koupališť a bazénových komplexů postavených firmou Berndorf Bäderbau na území celé Evropy.


Brno na veletrhu URBIS INVEST 2012
Město Brno jako významné centrum vědy a výzkumu se na veletrhu URBIS INVEST 2012 představí společně s  Jihomoravským krajem. V expozici o ploše 60 m2 budou prezentovány integrované projekty rozvoje výzkumné infrastruktury – Mezinárodní centrum klinického výzkumu (FNUSA – ICRC) a Středoevropský technologický institut (CEITEC), na nichž participuje Brno, Jihomoravský kraj, Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, brněnské univerzity a soukromé subjekty.


HENNLICH ENGINEERING :
Specialista na řešení problematiky prašnosti v průmyslových provozech - to je HENNLICH ENGINEERING

Odštěpný závod HENNLICH ENGINEERING je investorsko-inženýrský a výrobní závod se sídlem v Litoměřicích, který se specializuje na řešení problematiky prašnosti v průmyslových provozech. Výrobním programem závodu HENNLICH ENGINEERING jsou nakládací zařízení pro bezprašnou nakládku sypkých materiálů, filtrační zařízení či mlžná děla pro potlačení prašnosti a aplikace energetických řetězů.


NIPASS:
NIPASS s.r.o. - služby pro komunální techniku

Společnost NIPASS působí v oboru výfukových systémů a komunálních nástaveb. Provádíme výrobu montáž a servis komunálních nástaveb, natahovacích rámů a multifunkčních variabilních nástaveb na natahovacích rámech jako jsou jeřáby, kropící a fekální nástavby, cisterny na mléko, oleje a jiné potraviny, cisterny na PHM atd.


Peugeot:
Letos už podruhé vystaví společnost PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA na brněnském výstavišti moderní technologie snižující dopad automobilů na životní prostředí. Po účasti na elektrotechnickém veletrhu AMPER 2012 se nyní chystá i na ENVIBRNO.


SMALT, s. r. o. - smaltované cedule i tabule
Jsme tradičními výrobci a dodavateli smaltovaných cedulí i tabulí, vyrábíme znaky, piktogramy, bezpečnostní tabulky, uliční štíty, domovní čísla, informační i reklamní tabule.
Nejen smaltované cedule - vytvoříme vlastní grafiku, vytiskneme propagační materiály, zajistíme reklamu i velkoplošný tisk. Dále nabízíme strojírenskou výrobu, především pak lisování, povrchovou úpravu smaltováním, zinkováním a komaxitem.


URBIS INVEST 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - URBIS INVEST

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště