Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS INVEST
- - -

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech

Svaz měst a obcí ČR na veletrhu URBIS INVEST

 

  • Co přinese obcím Evropská unie 2014+?
  • Kolik peněz dostanou a na co je budou moci využít?
  • Jak se vypořádat s novým Občanským zákoníkem a rostoucí byrokracií?

Na tyto a další otázky odpoví prezentace Svazu měst a obcí České republiky během mezinárodního veletrhu investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST. Už tradičně se koná ve spolupráci BVV a Svazu, a to od středy 23. do soboty 26. dubna na brněnském výstavišti. Aktivity Svazu budou tentokrát zaměřené na poradenství, informační podporu, získávání podnětů, výměnu informací apod., uskuteční se také speciální konference.

Konference "Evropské fondy – výzva a řešení“se koná pod záštitou ministryně pro místní rozvoj Věry Jourové. Uskuteční se ve čtvrtek 24. dubna od 10.30 do 13.00 h v pavilonu P, sál P1. Akci pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj ČR ve spolupráci se Svazem měst a obcí ČR. Vystoupí na ní odborníci na Evropskou unii ze státní správy, samosprávy i soukromého sektoru. Program konference zde brzy zveřejníme.

Informace bude možné získat od čtvrtka 24. do pátku 25. dubna 2014 také na stánku Svazu č. 132 v pavilonu P. Po oba dva dny bude návštěvníkům k dispozici Právní poradna, kterou zajistí experti Svazu. Ve čtvrtek navíc na stánku Svazu konzultaci k evropským tématům poskytne přímo místopředseda Evropského parlamentu a místopředseda Svazu Oldřich Vlasák.

Vstup na veletrh a konferenci je pro členy Svazu a jejich hosty po registraci zdarma.

Registrovat se můžete na adrese: https://registrace.bvv.cz/cs/veletrhy/ibf-dsb-mobitex-ui-ute-envibrno-2014.

Registrační kód pro vstup zdarma vám jako členům Svazu bude/byl zaslán spolu s pozvánkou, případně se obraťte na pracovníka Kanceláře Svazu Tomáše Fantu: e-mail: fanta@smocr.cz, tel.: 234 709 732.

Více informací naleznete zde.

Datum: 23.4.2014 18:45:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - URBIS INVEST

Současně také

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště