Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Quality Hotel Brno Exhibition Centre****

1 minuta

 

Quality Hotel Brno Exhibition Centre**** se nachází v těsné blízkosti veletržního a výstavního areálu - Veletrhy Brno, a.s. Hotelový komplex leží nedaleko od centra města Brna s dobrou dopravní dostupností od dálnice D1 i od MHD.

Půdorys hotelu je do písmene V a v jeho pěti poschodích naleznete 200 dvoulůžkových pokojů v kategoriích standard, executive a suite.

Zaručujeme Vám komfortní ubytování s nejlepšími kvalitou spánku v Brně, luxusní ubytování v nejvyšším patře hotelu v pokojích executive, nekuřácká restaurace Prominent s dětským menu, klidné místo pro obchodní jednání či pracovní schůzky najdete v Lobby baru.

Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu. Základní připojení v pokojích je obsaženo v ceně ubytování.

Hotel je ideálním místem pro pořádání akcí všech typů.

Kongresová hala, 5 salonků, 4 jednací apartmá spolu s konferenčním servisem na míru je výborným zázemím pro Vaši úspěšnou akci.

Pro vaši regeneraci je v 6. patře hotelu připravena RELAX ZONE, vstup pouze pro hotelové hosty. Panoramatický výhled na Brno a areál výstaviště, minigym, sauna, terasa s ochlazovacím bazénkem a privátní vířivka Vám dopřejí zapomenout starosti běžného dne. Masáže jsou za poplatek.

Non stop hlídané venkovní parkoviště s kapacitou 120 míst. Parkování je za poplatek.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště