Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Transport a Logistika
3.-7.10. 2011

Mezinárodní veletrh dopravy a logistiky

Předběžná závěrečná zpráva

7.10.2011

53. mezinárodní strojírenský veletrh a 6. mezinárodní veletrh Transport a Logistika potvrdily pozitivnější situaci v ekonomice i optimističtější očekávání průmyslových firem. Středoevropská jednička mezi veletrhy průmyslových technologií zaznamenala zvýšený zájem vystavovatelů – na veletrhu se prezentovalo více než 1600 vystavujících firem - a zejména odborné veřejnosti. Vystavovatelé ocenili, že již čtvrtý den dosáhla návštěvnost veletrhu úrovně minulého ročníku, celkem se očekává 78 - 79 tisíc návštěvníků, to je o 10 % více než loni.

Plasty „S“ plus family se hodí pro výrobu léků i do výbušných provozů

7.10.2011

Nové materiály „S“ plus family pro náročné aplikace plastů s novými vlastnostmi prezentuje na strojírenském veletrhu firma Murtfeldt Plasty s.r.o. Použití těchto plastů již není totiž módním trendem, ale nutností. Jejich správné použití zvyšuje totiž spolehlivost technologických linek či strojů.

SURFIN prezentoval technologie pro lakování

7.10.2011

SURFIN, s.r.o. obchodní společnost, která se zabývá prodejem práškových barev a technologií pro lakování a otryskávání prezentuje na strojírenském veletrhu mimo jiné opravné systémy pro nátěry Cromadex Centra. Výhodou je, že pokud se poškodí lakovaný díl během transportu nebo až na místě určení, nemusí se posílat zpět, ale lze jej opravit přímo na místě.

TAJMAC-ZPS představuje projekt MANURHIN

7.10.2011

Projekt MANURHIN prezentuje na brněnském výstavišti v pavilonu P firma TAJMAC-ZPS, a.s. Jedním z jejich výsledků je šestivřetenový automat MORI-SAY TMZ625CNC. Jde o malý, rychlý a výkonný stroj. Při jeho vývoji konstruktéři použili řadu technických novinek, které mají za cíl především minimalizovat produktivní časy stroje, čímž se zkrátí i cyklový čas na výrobu součástí a navíc zpříjemní obsluze seřizování.

Tlumící, podávací a manipulační zařízení prezentuje SERVISTEK

7.10.2011

Podávací zařízení (periferie) SERVISTEK jsou vyráběny v Německu v PBK ve špičkové kvalitě a jsou kompatibilní ke všem lisům. Firma Servistek s.r.o. je dodává v dlouhé (7-10m), krátké verzi (5,5 m) a ultrakrátké verzi (3,9 m). Podávací zařízení firma prezentovala na Mezinárodním strojírenském veletrhu v pavilonu B.

Manipulátory i roboty v expozici Kuboušek

7.10.2011

Společnost Kuboušek s.r.o. zastupuje v ČR řadu zahraničních firem, zabývá se prodejem a servisem měřících přístrojů, vstřikovacích strojů, robotů, temperačních zařízení, přístrojů, zařízení na přepravu a zpracování materiálu, pásových dopravníků, chladicích systémů, mlýnů a granulátorů a dalších zařízení užitých při výrobě plastů.

Rychlý robot TAWERS G3 si nastaví ovládání sám

6.10.2011

Nejnovější trendy v robotnickém svařování prezentuje ve své expozici v pavilonu V firma Valk Welding. K horkým novinkám patří nejnovější přírůstek v rodině svařovacích robotů Panasonic - TAWERS G3, belgický výrobek firmy Haesevoets.

Slovensko v Brně lákalo investory

6.10.2011

Seminář „Business Friendly Slovakia“ seznámil s příznivými podmínkami pro podnikání na Slovensku a na příkladu úspěšných investorů ukázal, čím jsou naši východní sousedé atraktivní pro významné světové společnosti.

Slovensko v Brně lákalo investory

19. celostátní setkání elektrotechniků

6.10.2011

V rámci doprovodného programu MSV 2011 se uskutečnila tradiční vzdělávací akce pro širokou elektrotechnickou veřejnost, které se během tří dnů zúčastnilo téměř 350 odborníků z celé České republiky.

19. celostátní setkání elektrotechniků

Nikdo neví jakou cestou se vydá energetická politika EU

6.10.2011

V současnosti EU neví jakým směrem by se měla ubírat evropská energetická politika. Máme tři možnosti: Nedělat v tomto směru nic, dělat něco, ale nikdo neví co a odhodlat se jednat jako společenství společně,“ řekl to Hans ten Berge, generální sekretář EURELECTRIC v úvodu odborné mezinárodní konference Strategie pro konkurenceschopnou, udržitelnou a bezpečnou energii.

Nikdo neví jakou cestou se vydá energetická politika EU
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Současně také

MSV
9.-13.10. 2017


ENVITECH
9.-13.10. 2017

Transport a Logistika 2011

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště