Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

THEATRE TECH
6.-9.11. 2014

Veletrh divadelní a jevištní techniky

AkuDesign s.r.o.

Spoločnosť AkuDesign s.r.o. v rámci svojich služieb spája dokopy niekolko profesií, ktorých spoločným produktom sú komplexné služby v oblasti akustiky, merania hluku a nepriezvučnosti. V našom tíme sú zastúpené profesie akustik, elektroakustik, architekt, stavebný inžinier, strojný inžinier a odborne spôsobilý merač hluku.

AkuDesign s.r.o.

Art Lighting Production, spol. s.r.o.

Art Lighting Production, s. r. o. je výrobní, exportní a importní společnost. V současné době vynakládáme nemalé finanční prostředky na vývoj nových produktů scénického osvětlení. Soustředíme se hlavně na kvalitu výrobků, to je priorita číslo jedna.

Art Lighting Production, spol. s.r.o.

Audified

Produkt AUDIFIED, navrhnutý a vyráběný v Česku, je odborník na audio software pro speciální aplikace. Divadelní představení, jakožto živé těleso, se standardům často vymyká a zvláštní přístup přímo vyžaduje.

Audified

Bosch Rexroth, spol. s r.o.

Již více než tři desítky let je Rexroth na celém světě symbolem pro individuální řešení jevištní techniky přesně podle požadavků zákazníků – od zcela nových projektů, přes citlivé sanace až po modernizace prováděné během divadelních prázdnin.

Bosch Rexroth, spol. s r.o.

DISK

Společnost DISK je renomovanou a stabilní firmou s téměř dvacetiletou tradicí v dodávkách vybavení pro zpracování zvuku a obrazu. Vedle prodeje audio a video techniky nabízíme také komplexní služby v oblasti poradenství, návrhu a projektového zajištění pro kompletní vybavení profesionálních i malých nahrávacích a televizních studií, divadel, institucí, škol nebo sportovních hal.

DISK

Gradior Tech a.s.

Společnost Gradior Tech a.s. poskytuje komplexní služby od návrhů po realizaci originálních koncepcí technologií pro divadla, kulturní zařízení, kina, amfiteátry, multifunkční haly.

Gradior Tech a.s.

Hedva a.s.

Výrobce tkanin používaných ve vnitřní architektuře a výstavních prostorách. Nabídka zahrnuje mimo jiné speciální technické nehořlavé tkaniny odpovídající normě DIN 4102/B1 (Trevíra CS) a DIN 4102/B2.

Hedva a.s.

Kletch CZ s.r.o.

Jsme rentalová firma, která dodává kompletní sortiment v oblastech SOUND LIGHT STAGE a VIDEO.

Kletch CZ s.r.o.

LEDVISION

Společnost LEDVISION nabízí nadstandardní služby v oblasti pronájmu a provozu velkoplošných obrazovek, LED obrazovek, bezrámečkových modulárních plazmových obrazovek a LCD panelů.

LEDVISION

Martilla s.r.o.

Společnost Martilla s.r.o. - zakázková digitální tiskárna látek. Dodává textilní materiály, které jsou vyráběny dle grafických návrhů dodaných výtvarníkem kostýmů nebo scény.

Martilla s.r.o.

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště