Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

THEATRE TECH
6.-9.11. 2014

Veletrh divadelní a jevištní techniky

DISK

 

Společnost DISK je renomovanou a stabilní firmou s téměř dvacetiletou tradicí v dodávkách vybavení pro zpracování zvuku a obrazu. Vedle prodeje audio a video techniky nabízíme také komplexní služby v oblasti poradenství, návrhu a projektového zajištění pro kompletní vybavení profesionálních i malých nahrávacích a televizních studií, divadel, institucí, škol nebo sportovních hal.

Za dobu svého působení v oblasti profesionální zvukové techniky a video vybavení nasbíral náš tým obrovské zkušenosti při navrhování a realizacích mnoha nahrávacích studií. V posledních letech se naše pole působnosti navíc rozšířilo také na projektování akustických a protihlukových úprav. Sekce maloobchodního prodeje se postupem času vyprofilovala právě na oblast kompletních řešení bez ohledu na to, jestli se jedná o velké nahrávací studio, divadlo, sportovní halu nebo pracovní koutek v panelovém domě či obývací pokoj s domácím kinem.

Základem úspěšné realizace je komunikace se zákazníkem – přesné vydefinování potřeb, prostorových možností a současného stavu již používané techniky (pokud se nejedná o realizaci na zelené louce). Na základě těchto informací navrhneme ideální řešení, přizpůsobené finančním možnostem zákazníka. Celý systém sestavíme, nainstalujeme i zprovozníme v prostorách naší firmy a sestavu předáváme vždy 100% funkční. Tím se minimalizuje čas strávený u zákazníka a my se tak můžeme věnovat více jeho zaškolení. Toto řešení šetří čas nejen zákazníkům, ale i nám, protože případná technická podpora na sestavě, kterou 100% známe je velice rychlá a víme, kde můžeme hledat řešení vzniklých problémů. Díky našemu komplexnímu přehledu a zkušenostem s celou problematikou se nedostanete do problémů začínajících výběrem vhodného počítače a končících například až u návrhu pracovního stolu nebo potřebné kabeláže.

Neváhejte se na nás obrátit se svými problémy, najdeme řešení opravdu pro každého...

www.disk.cz

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště