Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

THEATRE TECH
6.-9.11. 2014

Veletrh divadelní a jevištní techniky

Audified

 

Produkt AUDIFIED, navrhnutý a vyráběný v Česku, je odborník na audio software pro speciální aplikace. Divadelní představení, jakožto živé těleso, se standardům často vymyká a zvláštní přístup přímo vyžaduje. Jeho zvukové části zahrnují hudební podkresy, ruchy, zvukové efekty a další audio zdroje, které se jen těžko z režie odbavují. Právě proto vývojáři Audified ve spolupráci s Národním divadlem vytvořili vícekanálový přehrávač SceneFlow, který spolehlivě a jednoduše obslouží libovolné (nejen) divadelní představení.

Kromě tvorby softwaru vstupuje nyní Audified pole audio hardwaru. Do svých DSP efektových procesorů implementuje vlastní technologii SCENE, která umožňuje jejich ovládání na dálku.

Přestože značka Audified není příliš známá, není vývojový tým na audio trhu žádným nováčkem. Společnost vznikla vyčleněním týmu z firmy Audiffex, jež má za sebou dlouhou historii vývoje audio softwaru. První produkt z její dílny spatřil světlo světa v roce 1999.

Audified rozvíjí mezioborovou spolupráci mezi firmami, vysokými školami technického a uměleckého směru. V rámci této spolupráce vznikají zajímavé projekty, které nacházejí uplatnění v mnoha institucích v České republice i v řešeních zahraničních firem a ve výuce na uměleckých školách. Firma AUDIFIED také stála u zrodu mezioborového studia Audio inženýringu na VUT a JAMU v Brně, kde mohou zvukaři získávat kvalitní vysokoškolské vzdělání.

http://audified.com/CZ

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště