Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

THEATRE TECH & EVENT PRODUCTION
- - -

Veletrh divadelní a jevištní techniky

FAIR EVENT

Konference o trendech v pořádání eventů

Rozšiřuje veletrh Theatre Tech & Event Production. Zaměřuje se na novinky z oblasti kultury, sportu a gastronomie

Kdy a kde

 • Areál brněnského výstaviště, historický Pavilon A, sál Morava
 • Čtvrtek 5. 11. 2015 od 13 – 18 hod


Témata z oblasti

 • Kultury
 • Sportu
 • Gastronomie


Program

 • 13:00 - 13:15
  Zahájení konference Fair Event (Lucie Pehrová)
 • 13:15 - 13:45
  Daniel Novák - ČEZ a.s. - Když dělá veřejnost eventy za Vás!
 • 13:45 - 14:15
  Vít Rozehnal - MVP events s.r.o - Jaká je skutečná hodnota vztahů se zákazníky?
 • 14:15 - 14:45
  Petra Gargošová - Heineken ČR - Evaulace eventu
 • 14:45 - 15:15
  Pavel Maurer - Fenomén Food Festivalů
 • 15:15 - 15:45
  Coffee break
 • 15:45 - 16:15
  Josef Ženíšek - Role technické produkce na akcích
 • 16:15 - 16:45
  Petr Vaněk - Cesta k úspěšné sportovní akci
 • 16:45 - 17:15
  David Aleš - Zkušenosti z pořádání světových akcí v orientačním běhu
 • 17:15 - 18:00
  Panelová diskuze
 • 18:00 - 18:15
  Závěrečné slovo
 • 18:30
  Zahájení společenského večera

Lucie Pehrová

Moderátorka Fair Event
Na palubu MVP events nastoupila v roce 2008 na pozici obchodního managera od roku 2012 je součástí vedení a zároveň obchodní ředitelkou společnosti. V agentuře se především zasloužila o příchod nových velkých korporací a uzavření dlouhodobých rámcových smluv s nimi. Zároveň se stará o new business, sponzoring a obchodní rozvoj společnosti. Event marketing považuje za nedílnou součást zlepšení prodeje, vztahů, PR… bez eventů se žádný úspěšný business neobejde. Po krátké mateřské pauze je zpátky a mezi její zájmy patří rodina, vodní sporty, golf, tenis, běh a především cestování.

Daniel Novák ČEZ a.s. – Vedoucí regionální komunikace

Téma: Když dělá veřejnost eventy za Vás!
Jmenuji se Daniel Novák a jsem vedoucím regionální komunikace Skupiny ČEZ. To obnáší řadu eventů, press tripů a plánování reklamního partnerství na regionální i celorepublikové úrovni. Ve svém bloku Vám nebudu vyprávět o eventech, které pro veřejnost a zákazníky připravujeme. Ukážu Vám, jak lze tuto skupinu zapojit a ona pak dělá eventy pod Vaší hlavičkou za Vás. Je to ten nejsilnější opinion leader, kterého si můžete přát. A mé zkušenosti a minulost? To Vám beztak prozradí LinkedIn. Těším se na Vás!

Vít Rozehnal

Téma: Jaká je skutečná hodnota vztahů se zákazníky?
Zakladatel a jednatel eventové společnosti MVP events s.r.o., která působí na českém eventovém trhu od roku 1999. Zaměřuje se na efektivitu eventů, jejich přínosy pro zákazníky a jejich business. Poznal, že základem úspěšného businessu jsou dobré osobní vztahy. Jelikož všechny vztahy vznikají a prohlubují se na eventech, jsou úspěšní hostitelé i úspěšnými businessmany.

Petra Gargošová

Téma: Evaulace eventu
Ve společnosti Heineken Česka republika pracuje s malou přestávkou od roku 2008. Svoje působení zahájila na pozici Event executive, na niž zajišťovala realizace B2B a především B2C klíčových eventů. V roce 2014 začala ve společnosti zastávat pozici Event manager Moravia. Tato pozice je součásti marketingového týmu. Event marketing vnímá jako nedílnou součást marketingové komunikace, jako jedinečný kanál, jimž lze nejen značku komunikovat, přinášet pomoci aktivaci emoce a zážitky, ale je zde obrovská příležitost využití eventu také jako prodejního kanálu.

PhDr. Pavel Maurer

Téma: Fenomén food festivalů
Pavel Maurer je významnou osobností české gastronomie. Znalec dobrého jídla, kritik a především gurmán založil slavný Prague Food Festival. Čím to, že se pořádá již 10. ročník a proč vzrůstá obliba food festivalů? Tajemství poodhalí ve své přednášce na téma Fenomén food festivalů.
Kromě dalšího - zimního Grand Restaurant Festival každoročně publikuje nejlepší a nejzajímavější restaurace v příručkách Maurerův výběr GRAND RESTAURANT. S cestovní agenturou Mňam Tour zaměřenou na degustační zážitky můžete prozkoumat zajímavá místa jak v České republice, tak v zahraničí. Přijďte se podívat, co nesmí eventu chybět!

Josef Ženíšek

Téma: Role technické produkce na akcích
Josef Ženíšek je ředitelem firmy SMART Production, která se specializuje na technickou produkci a organizaci eventů. Od roku 2006 se stěžejními projekty staly kulturní a především hudební eventy, jejich pořádání a nabídka jejich kompletního technického řešení. Postupně se portfolio služeb rozšířilo na pořádání a technickou produkci sportovních, firemních a VIP akcí šitých na míru danému zákazníkovi, místu konání a charakteru akce.
Svou kariéru začínal Josef Ženíšek ve firmě Sony Music, kterou opouštěl na pozici TV Marketing Manager, a následně se spojil se soukromou agenturou 1015 Management. V současné době je již šestým rokem technickým ředitelem hudebního festivalu Colours of Ostrava, během roku spolupracuje na mnoha větších i menších eventech v České republice i zahraničí. V roce 2014 spoluzajišťoval produkci Olympijského parku Sochi - Letná, v roce 2015 působil na pozici Technical Production Manager v organizačním týmu Mistrovství světa v ledním hokeji. Krom velkých kulturních eventů se zaměřuje i na solo koncerty (např. Nick Cave, Pet Shop Boys, The Chemical Brothers, Apocalyptica, Patti Smith a další), ale i menší firemní a VIP akce nebo reklamní a filmová natáčení.

Petr Vaněk

Téma: Cesta k úspěšné sportovní akci
Majitel společnosti Bike Events s.r.o., která se zabývá pořádáním sportovních akcí, převážně cyklistických. Hlavní aktivitou firmy bylo pořádání  již pěti ročníků SP horských kol v Novém Městě na Moravě a v roce 2016 je to MS horských kol v olympijské disciplíně cross country taktéž v NMNM. V roce 2014 to byla produkce televizního pořadu "S ČT sport na vrchol, aneb nová chuť cyklistiky a v letech 2014 a 2015 charitativní projekt Birell jízda. Od roku 2005 jsem provozoval profesionální cyklistický tým horských kol, který vychoval dnes úspěšného olympionika Ondřeje Cinka. Těmto činnostem předcházelo založení společnosti Merida Czech s.r.o., v které jsem byl od roku 1997 společníkem a kterou jsem opustil z pozice ředitele v roce 2012. V současné době taktéž pracuji na vytvoření cyklistické destinace "SINGLETRAIL MORAVSKÝ KRAS", která má ambice být jednou z nejvýznamnějších lokalit v ČR a ve střední Evropě.

David Aleš

Téma: Zkušenosti z pořádání světových akcí v orientačním běhu
Mistrovství ČR, Mistrovství světa v orientačním běhu nebo Půlmaraton Moravským krasem, to je jen několik akcí, na kterých se podílel David Aleš. Od roku 2004 se věnuje tvorbě sportovních akcí v orientačním běhu a postupně přidává další sportovní akce.
Jeho snahou v ČR je orientační běh udržovat a dále rozvíjet. Také proto působil od roku 1996 do roku 2014 jako trenér různých skupin orientačního běhu. Je jedním z českých IOF Advisorů, předseda skupiny rozhodčích a člen soutěžní komise. Přesto je stále aktivnější v pořádání sportovních závodů, kdy jedním z úspěchů je uspořádání Mistrovství světa v orientačním běhu v ČR(2008) a Mistrovství Evropy v orientačním běhu v ČR (2016).


Pro koho je Fair Event určen

 • Pro všechny, co pořádají nebo chtějí pořádat eventy, firemní akce, konference, prezentace, apod..
 • Pro majitele, ředitele, marketingové manažery, majitele kulturních a kongresových prostor, zástupce reklamních a eventových agentur


Proč se účastnit:

 • Poskytnutí informací o trendech v oblasti kulturních, sportovních a gastronomických eventů
 • Networking, inspirace, kontakty
 • Přehled o možnostech eventové techniky na českém trhu


Cena

 • 250,- Kč vč. DPH (obsahuje vstupné na konferenci, jednodenní vstupné na veletrh, coffee break)
 • 550,- Kč vč. DPH (obsahuje vstupné na konferenci, jednodenní vstupné na veletrh, coffee break + pozvánku na společenský večer s vystavovateli veletrhu)
 • Vstupenku obdržíte po registraci a úhradě zde: www.bvv.cz/theatre-tech/fair-event/registrace
 • Přidejte se k nám na Facebook


Souběžné akce

 • Veletrh Theatre Tech & Event Production zaměřený na zvukovou, světelnou, audiovizuální, pódiovou a kongresovou techniku, a mnoho dalšího


Kontakt

Berta Smékalová
tel: +420 5 4115 2404
fax: +420 5 4115 3054
mobil: +420 724 556 767
e-mail: bsmekalova@bvv.cz
web: www.theatre-tech.cz/fair-event

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště