Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

THEATRE TECH & EVENT PRODUCTION
- - -

Veletrh divadelní a jevištní techniky

AkuDesign s.r.o.

Spoločnosť AkuDesign s.r.o. v rámci svojich služieb spája dokopy niekolko profesií, ktorých spoločným produktom sú komplexné služby v oblasti akustiky, merania hluku a nepriezvučnosti.

AkuDesign s.r.o.

Arotenal Plus

Náš tým vznikl spojením dlouholetých zkušeností a chutí pro změnu. Zabýváme se výrobou, prodejem a pronájmem nůžkových stanů, velkostanů, nafukovadel, reklamních vlajek a bannerů, vše v mnoha variacích a včetně bohatého příslušenství. Máme také dlouholeté zkušenosti s kulturní a sportovní produkcí.

Arotenal Plus

Art Lighting Production, spol. s.r.o.

Art Lighting Production, s. r. o. je výrobní, exportní a importní společnost. V současné době vynakládáme nemalé finanční prostředky na vývoj nových produktů scénického osvětlení. Soustředíme se hlavně na kvalitu výrobků, to je priorita číslo jedna.

Art Lighting Production, spol. s.r.o.

AV MEDIA, a.s.

Společnost AV MEDIA byla založena v roce 1992 a v současnosti je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Prostřednictvím návrhů a realizací řešení pro sdílení obrazu a zvuku přinášíme svým zákazníkům inspiraci, užitek i radost. Poskytujeme profesionální služby od projektového návrhu řešení až po zaškolení a následný servis a vždy sledujeme nejnovější trendy, které pak přinášíme do ČR jako první.

AV MEDIA, a.s.

BaSys CS, s.r.o.

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídle ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích střední Evropy. Dodnes se zaměřujeme na trh v České republice, Maďarsku a na Slovensku, kde máme vynikající pověst a velké množství věrných zákazníků a prodejců. Od roku 1990, kdy byla společnost BaSys založena, zastupujeme světové značky, jako je Pioneer, Bose a mnoho dalších prémiových značek.

BaSys CS, s.r.o.

Bosch Rexroth, spol. s r.o.

Již více než tři desítky let je Rexroth na celém světě symbolem pro individuální řešení jevištní techniky přesně podle požadavků zákazníků – od zcela nových projektů, přes citlivé sanace až po modernizace prováděné během divadelních prázdnin.

Bosch Rexroth, spol. s r.o.

CyberLights

Cyber Lights and Sound nabízí pronájem, prodej, servis a služby k tomu spojené v oblasti zvukové, světelné a efektové techniky.

D-cinema

Skupina firem D-cinema a Šamonil & Co. působí na trhu od roku 2007.

D-cinema

Drivecontrol, s.r.o.

Společnost Drivecontrol, s.r.o. byla založena v roce 2012. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Brně oddíl C, vložka 75873.

Drivecontrol, s.r.o.

ELVAC a.s.

ELVAC a.s. je dynamickou společností s bohatou tradicí v oblasti speciální výpočetní techniky, průmyslové automatizace, elektrotechniky, jednoúčelových strojů, děrovacích strojů a energetiky. Ve své současné podobě firma existuje od začátku roku 2013, kdy splynula se svými původně dceřinými společnostmi ELVAC IPC s.r.o. a ELVAC AUTOMATION s.r.o. a převzala jak jejich zaměstnance, tak výrobní program a obchodní portfolio.

ELVAC a.s.

EST Stage Technology, a.s.

EST Stage Technology, a.s. navazuje na tradici historicky první československé společnosti pro výrobu a montáže scénických zařízení v Újezdě u Brna. Společnost je renomovaným dodavatelem divadelní a jevištní technologie pro kulturní, společenská a multifunkční zařízení, řadícím se na trhu mezi spolehlivé partnery v oblasti dílčích i komplexních dodávek zejména na náročné zahraniční trhy.

EST Stage Technology, a.s.

EXPO Food s.r.o.

Naším cílem je zajišťovat stravovací a občerstvovací služby všeho druhu v areálu brněnského výstaviště.

FCC Public

FCC PUBLIC s. r. o. je nakladatelství technické literatury, jehož vydavatelské aktivity jsou zaměřeny především na oblast elektrotechniky a příbuzných oborů. Vydává odborné časopisy ELEKTRO a SVĚTLO a také knižní tituly pojednávající o tématech elektrotechniky, osvětlování, alternativní energetiky a managementu.

FCC Public

Gerriets CZ s.r.o.

Firma Gerriets CZ s.r.o. patří k všestranným vystavovatelům na veletrhu Theatre Tech & Event Production. Poskytuje služby All Inclusive a nadchne kreativním komplexním řešením, založeným na dlouhodobé zkušenosti. Společnost Gerriets vznikla před více jak 60 lety jako obchod s textiliemi a v dubnu roku 2015 otevřela novou dceřinou společnost Gerriets CZ s.r.o.

Gerriets CZ s.r.o.

Gradior Tech a.s.

Společnost Gradior Tech a.s. poskytuje komplexní služby od návrhů po realizaci originálních koncepcí technologií pro divadla, kulturní zařízení, kina, amfiteátry, multifunkční haly.

Gradior Tech a.s.

HELUKABEL CZ s.r.o.

HELUKABEL® je jedním z předních německých výrobců a dodavatelů kabelů v Evropě. S rozsáhlým sortimentem kabelů, vodičů, speciálních kabelů, technologií médií, kabelového příslušenství a rovněž datové, síťové a sběrnicové techniky a kabelových ochranných systémů pro robotiku a manipulační systémy.

HELUKABEL CZ s.r.o.

HM Catering s.r.o.

HM Catering s.r.o. je profesionální cateringová společnost působící na trhu od roku 1994, jako součást společnosti Hacienda Mexicana. Společnost Hacienda Mexicana byl úspěšným provozovatelem frenčízíngové sítě mexických restaurací v České a Slovenské republice.

Institut světelného designu

Institut Světelného Designu je otevřená platforma, do jeho fungování se může zapojit kdokoliv se zájmem o světelný design - s kreativním přínosem Umělce, erudicí Technika, popularizačním námětem pro aktivity, nabídkou spolupráce, vlastní vizí o ideálním fungování v rámci organizmu ISD.

Institut světelného designu

Institut umění - Divadelní ústav

Institut umění – Divadelní ústav je státní příspěvkovou organizací zřízenou Ministerstvem kultury České republiky. Byl založen v roce 1959 pod názvem Divadelní ústav a od poloviny 70. let 20. století sídlí v barokním Manhartském paláci v Celetné ulici v Praze 1. V roce 2007 došlo ke změně názvu na Institut umění – Divadelní ústav (IDU).

Institut umění - Divadelní ústav

Kletch CZ s.r.o.

Společnost Kletch CZ s.r.o. byla založena v roce 2011 a navazuje na podnikání zakladatele a jednatele jakožto živnostníka od roku 2007.

Kletch CZ s.r.o.

LEDVISION

Společnost LEDVISION nabízí nadstandardní služby v oblasti pronájmu a provozu velkoplošných obrazovek, LED obrazovek, bezrámečkových modulárních plazmových obrazovek a LCD panelů.

LEDVISION

MECHANISCHE WEBEREI BOHEMIA s r.o.

Společnost MECHANISCHE WEBEREI BOHEMIA s r.o. vyrábí vysoce kvalitní promítací plátna pro každý požadavek, od klasické až po 3D digitální, příkladem je elektrické promítací plátno Giant TabTension až do šíře 15 m, také v provedení 3D.

MECHANISCHE WEBEREI BOHEMIA s r.o.

MusicData s.r.o.

Společnost MusicData je na trhu již od roku 1992. Nabízíme instalace divadelní techniky i prvků prostorové akustiky. Dále pak poradenskou, projekční činnost a dodávky AV technologií, strukturované kabeláže, projekční, prezentační a video techniku, systémy zatemnění a osvětlení sálů.

MusicData s.r.o.

MVP events s.r.o.

Pořádání akcí jsme se věnovali už na gymnáziu. V roce 1999 jsme založili společnost MVP agency. Stvořili jsme za šestnáct let stovky eventů na klíč, které pomohly našim klientům budovat vztahy se zákazníky, upevňovat týmové vazby, získávat nové kontakty nebo lépe komunikovat s veřejností.

MVP events s.r.o.

NOVA LIGHTING, s.r.o.

Naším hlavním směrem podnikání je výroba, servis a prodej profesionální osvětlovací techniky pro divadla, televizní a filmová studia, hudební skupiny, kluby a všechny další stacionární a přenosné systémy scénického a efektového osvětlení.

NOVA LIGHTING, s.r.o.

OCHI Inženýring, spol. s r.o.

Firma OCHI Inženýring, spol. s r.o. vznikla v roce 1992, kdy na trhu působila pod názvem Ožana Inženýring, spol. s r.o.. Jedná se o ryze rodinný podnik, kdy se ve vedení firmy nachází již třetí generace rodiny Ožanů.

OCHI Inženýring, spol. s r.o.

OTE Sound

OteSound působí na trhu od roku 2000 a zabývá se technickým zajišťováním kulturních a společenských akcí v ČR a SR. Spolupracujeme s řadou významných agentur, městských částí, zajišťujeme technickou produkci hudebních festivalů apod.

OTE Sound

Pro JGS, s.r.o.

Už viac ako 20 rokov aktívne pôsobíme vo svetelnom a zvukovom priemysle. Za toto obdobie sme spoločne s Vami zrealizovali veľký počet úspešných projektov.

Pro JGS, s.r.o.

Showtacle, s.r.o.

Showtacle je mladá spoločnosť pôsobiaca na Slovensku. Je to skupina tvorivých a motivovaných ľudí s vyše 10 ročnými skúsenosťami z oblasti zábavného priemyslu. Zaoberá sa hlavne tvorbou a prezentáciou laserových show, ale aj vývojom hardvérových zariadení a softvéru, ktoré umožňujúcich tieto show uskutočniť.

Showtacle, s.r.o.

Svitap J.H.J. spol. s.r.o

Firma Svitap J.H.J. spol. s.r.o. vznikla v roce 1993 ze státního podniku, jehož výrobu činily především páskové tkaniny, lněné plachtoviny a dále pak vojenské stany.

Svitap J.H.J. spol. s.r.o

T SERVIS s.r.o.

T SERVIS působí na našem trhu v oblasti technického zabezpečení společenských a kulturních akcí již od roku 1993. V průběhu své existence jsme expandovali do všech oborů této činnosti a vyprofilovali se jako největší dodavatel na trhu s nejširším rentalovým parkem v ČR.

T SERVIS s.r.o.

Top Advert

Naši společnost Top Advert jsme založili v roce 2008 a to i přes celosvětovou ekonomickou krizi a varovíní odborníků.

Top Advert

Tüchler jevištní a textilní technika spol. s.r.o.

Firma Tüchler jevištní a textilní technika spol. s.r.o. (dceřinná společnost Tüchler Bühnen- und Textiltechnik GmbH se sídlem ve Vídni) dodává řadu produktů, které podle přání zákazníka konfekčně upravuje a montuje, včetně plánování projektů. Nabídka produktů zahrnuje jevištní techniku a textil, folie a efektní materiály, podlahové krytiny, projekční folie a protipožární prostředky.

Tüchler jevištní a textilní technika spol. s.r.o.

Veletrhy Brno, a.s.

Dáváme tvar myšlenkám...

Veletrhy Brno, a.s.

Veletrhy Brno, a.s. - www.nejlepsi-prostor.cz

Navštivte stánek spol. Veletrhy Brno, a.s – sdílejte svoji fotku # nejlepsiprostor a vyhrajte víkendový pobyt v hotelu Holiday Inn.

Veletrhy Brno, a.s. - www.nejlepsi-prostor.cz

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště