Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

THEATRE TECH & EVENT PRODUCTION
- - -

Veletrh divadelní a jevištní techniky

Tüchler jevištní a textilní technika spol. s.r.o.

 

Firma Tüchler jevištní a textilní technika spol. s.r.o. (dceřinná společnost Tüchler  Bühnen- und Textiltechnik GmbH se sídlem ve Vídni) dodává řadu produktů, které podle přání zákazníka konfekčně upravuje a montuje, včetně plánování projektů. Nabídka produktů zahrnuje jevištní techniku a textil, folie a efektní materiály, podlahové krytiny, projekční folie a protipožární prostředky.

Konkrétními výrobky jsou jevištní podesty, kolejnice pro opony a závěsy, kladkostroje a jiná technika. Z textilií se jedná o jevištní samety, zatemňovací látky, akutstické tkaniny, moltony, mušelíny, mollina, dekorační a efektní tkaniny, tyly, síťoviny, mřížkoviny, TV horizonty. V nabídce dále naleznete podlahoviny pro tanec a divadlo včetně pružných podlahovin. Z prostředků to jsou pak speciální lepící pásky a čistící prostředky pro podlahoviny, prostředky pro nehořlavou úpravu a speciální barvy pro divadla.

Cílovými zákazníky jsou divadla, kluby, kulturní domy, eventy vnitřní i venkovní, reklamní show, módní přehlídky po celé České a Slovenské republice, stejně jako v celé Evropě. Více informací naleznete na stránkách: http://www.tuechler.net/cz/.

Datum: 18.9.2015 12:44:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště