Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

THEATRE TECH & EVENT PRODUCTION
- - -

Veletrh divadelní a jevištní techniky

T SERVIS s.r.o.

 

T SERVIS působí na našem trhu v oblasti technického zabezpečení společenských a kulturních akcí již od roku 1993. V průběhu své existence jsme expandovali do všech oborů této činnosti a vyprofilovali se jako největší dodavatel na trhu s nejširším rentalovým parkem v ČR.

V současné době se podílíme na tvorbě TV natáčení, seriálů, reklam, filmů, koncertů, open-air festivalů, firemních party a mnoha dalších akcí. Naší politikou jsou neustálé investice do nejmodernější techniky - díky tomu jsme Vám v oblastech v oblastech osvětlení, ozvučení, videa a stavby pódií schopni nabídnout to nejlepší, co je na trhu k dispozici.

T SERVIS nejlépe vystihuje fakt, že v těchto oblastech ročně zajistíme přes 1.500 akcí.
Pro Vaše akce zajistíme kompletní technický servis - tím šetříme dílčí starosti s jednotlivými dodavateli a vzhledem k tomu, že veškerou nabízenou techniku přímo vlastníme, dokážeme nabídnout vstřícnou cenu. Žádná akce pro nás není svým rozsahem příliš malá ani moc velká.

Špičková technika od renomovaných firem a kvalifikovaný tým odborníků řadí T SERVIS nejen na špičku v ČR, ale také mezi přední evropské firmy ve svém oboru.

Datum: 1.10.2015 14:26:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště