Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

THEATRE TECH & EVENT PRODUCTION
- - -

Veletrh divadelní a jevištní techniky

Kletch CZ s.r.o.

 

Společnost Kletch CZ s.r.o. byla založena v roce 2011 a navazuje na podnikání zakladatele a jednatele jakožto živnostníka od roku 2007. Od onoho roku 2007 firma sídlila v několika nájemních prostorách. V začátcích se jednalo o cca 4m čtvereční skladovací plochy :-) až po dnešní rozsáhlé kancelářské a skladovací prostory v areálu brněnského výstaviště.

Společnost má stabilní zaměstnaneckou strukturu a v současné době ji tvoří perfektně sehraný tým profesionálních pracovníků, kteří jsou univerzální vojáci v poli a zároveň se vždy specializují na určité odvětví. Disponujeme vozovým parkem několika osobních aut, mnoha dodávek do 3,5t a nově také nákladním autem 12t. Uváděné a nabízené technické vybavení je naším majetkem.

Jednoduše nám vše uvedené patří a tak jsme jedna z mála společností, která potřebuje naprosto minimální subdodávky. Máme tak pevnou pozici při sjednávání ceny. Ale hlavně to co Vám slíbíme, tak dodržíme. Žádné neočekávané vícenáklady, žádné výmluvy na subdodavatele. Kompletní šíře, ozvučení, osvětlení, podia, konstrukcí, velkoplošných TV a LED stěn vč. kamerových přenosů je prostě naše základna. Samozřejmě onu značkovou a kvalitní techniku doplňujeme vyškoleným a certifikovaným personálem, který si prošel celou řadou simulovaných i ostrých problémů a umí je řešit.

Datum: 6.10.2015 13:51:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště