Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

THEATRE TECH & EVENT PRODUCTION
- - -

Veletrh divadelní a jevištní techniky

HM Catering s.r.o.

21.10.2015

HM Catering s.r.o. je profesionální cateringová společnost působící na trhu od roku 1994, jako součást společnosti Hacienda Mexicana. Společnost Hacienda Mexicana byl úspěšným provozovatelem frenčízíngové sítě mexických restaurací v České a Slovenské republice.

Institut světelného designu

20.10.2015

Institut Světelného Designu je otevřená platforma, do jeho fungování se může zapojit kdokoliv se zájmem o světelný design - s kreativním přínosem Umělce, erudicí Technika, popularizačním námětem pro aktivity, nabídkou spolupráce, vlastní vizí o ideálním fungování v rámci organizmu ISD.

Institut světelného designu

Veletrhy Brno, a.s.

20.10.2015

Dáváme tvar myšlenkám...

Veletrhy Brno, a.s.

Institut umění - Divadelní ústav

20.10.2015

Institut umění – Divadelní ústav je státní příspěvkovou organizací zřízenou Ministerstvem kultury České republiky. Byl založen v roce 1959 pod názvem Divadelní ústav a od poloviny 70. let 20. století sídlí v barokním Manhartském paláci v Celetné ulici v Praze 1. V roce 2007 došlo ke změně názvu na Institut umění – Divadelní ústav (IDU).

Institut umění - Divadelní ústav

Drivecontrol, s.r.o.

20.10.2015

Společnost Drivecontrol, s.r.o. byla založena v roce 2012. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Brně oddíl C, vložka 75873.

Drivecontrol, s.r.o.

FCC Public

20.10.2015

FCC PUBLIC s. r. o. je nakladatelství technické literatury, jehož vydavatelské aktivity jsou zaměřeny především na oblast elektrotechniky a příbuzných oborů. Vydává odborné časopisy ELEKTRO a SVĚTLO a také knižní tituly pojednávající o tématech elektrotechniky, osvětlování, alternativní energetiky a managementu.

FCC Public

Veletrhy Brno organizují konferenci o pořádání eventů Fair Event

13.10.2015

Veletrhy Brno organizují v rámci veletrhu Theatre Tech & Event Production 5. listopadu konferenci o pořádání eventů Fair Event. Akce se zaměřuje na novinky v pořádání kulturních a sportovních akcí nebo gastronomických eventů. Hostit jí bude sál Morava v historickém pavilonu A brněnského výstaviště.

Veletrhy Brno organizují konferenci o pořádání eventů Fair Event

Gerriets CZ s.r.o.

12.10.2015

Firma Gerriets CZ s.r.o. patří k všestranným vystavovatelům na veletrhu Theatre Tech & Event Production. Poskytuje služby All Inclusive a nadchne kreativním komplexním řešením, založeným na dlouhodobé zkušenosti. Společnost Gerriets vznikla před více jak 60 lety jako obchod s textiliemi a v dubnu roku 2015 otevřela novou dceřinou společnost Gerriets CZ s.r.o.

Gerriets CZ s.r.o.

Kletch CZ s.r.o.

6.10.2015

Společnost Kletch CZ s.r.o. byla založena v roce 2011 a navazuje na podnikání zakladatele a jednatele jakožto živnostníka od roku 2007.

Kletch CZ s.r.o.

D-cinema

6.10.2015

Skupina firem D-cinema a Šamonil & Co. působí na trhu od roku 2007.

D-cinema

MECHANISCHE WEBEREI BOHEMIA s r.o.

6.10.2015

Společnost MECHANISCHE WEBEREI BOHEMIA s r.o. vyrábí vysoce kvalitní promítací plátna pro každý požadavek, od klasické až po 3D digitální, příkladem je elektrické promítací plátno Giant TabTension až do šíře 15 m, také v provedení 3D.

MECHANISCHE WEBEREI BOHEMIA s r.o.

Pro JGS, s.r.o.

6.10.2015

Už viac ako 20 rokov aktívne pôsobíme vo svetelnom a zvukovom priemysle. Za toto obdobie sme spoločne s Vami zrealizovali veľký počet úspešných projektov.

Pro JGS, s.r.o.

Showtacle, s.r.o.

6.10.2015

Showtacle je mladá spoločnosť pôsobiaca na Slovensku. Je to skupina tvorivých a motivovaných ľudí s vyše 10 ročnými skúsenosťami z oblasti zábavného priemyslu. Zaoberá sa hlavne tvorbou a prezentáciou laserových show, ale aj vývojom hardvérových zariadení a softvéru, ktoré umožňujúcich tieto show uskutočniť.

Showtacle, s.r.o.

Svitap J.H.J. spol. s.r.o

6.10.2015

Firma Svitap J.H.J. spol. s.r.o. vznikla v roce 1993 ze státního podniku, jehož výrobu činily především páskové tkaniny, lněné plachtoviny a dále pak vojenské stany.

Svitap J.H.J. spol. s.r.o

Top Advert

6.10.2015

Naši společnost Top Advert jsme založili v roce 2008 a to i přes celosvětovou ekonomickou krizi a varovíní odborníků.

Top Advert

KULATÝ STŮL - Diskuze o využívání současných jevištních technologií v divadelní praxi

5.10.2015

Ve čtvrtek dne 5. listopadu 2015 se od 14:00 do 18:00 uskuteční v rotundě v pavilonu A řízená diskuze o využívání jevištních technologií. Navazuje na loňskou živou debatu, letošními tématy jsou bezpečnost na jevišti či problematika plzeňského divadla, jeho funkčnost a obsluhovatelnost.

KULATÝ STŮL - Diskuze o využívání současných jevištních technologií v divadelní praxi

AV MEDIA, a.s.

1.10.2015

Společnost AV MEDIA byla založena v roce 1992 a v současnosti je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Prostřednictvím návrhů a realizací řešení pro sdílení obrazu a zvuku přinášíme svým zákazníkům inspiraci, užitek i radost. Poskytujeme profesionální služby od projektového návrhu řešení až po zaškolení a následný servis a vždy sledujeme nejnovější trendy, které pak přinášíme do ČR jako první.

AV MEDIA, a.s.

T SERVIS s.r.o.

1.10.2015

T SERVIS působí na našem trhu v oblasti technického zabezpečení společenských a kulturních akcí již od roku 1993. V průběhu své existence jsme expandovali do všech oborů této činnosti a vyprofilovali se jako největší dodavatel na trhu s nejširším rentalovým parkem v ČR.

T SERVIS s.r.o.

BaSys CS, s.r.o.

1.10.2015

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídle ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích střední Evropy. Dodnes se zaměřujeme na trh v České republice, Maďarsku a na Slovensku, kde máme vynikající pověst a velké množství věrných zákazníků a prodejců. Od roku 1990, kdy byla společnost BaSys založena, zastupujeme světové značky, jako je Pioneer, Bose a mnoho dalších prémiových značek.

BaSys CS, s.r.o.

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště