Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

THEATRE TECH & EVENT PRODUCTION
- - -

Veletrh divadelní a jevištní techniky

Drivecontrol, s.r.o.

 

Společnost Drivecontrol, s.r.o. byla založena v roce 2012. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Brně oddíl C, vložka 75873.

Společnost Drivecontrol, s.r.o. se zaměřuje na široké spektrum činnosti v oboru MaR zejména v oblasti divadelní techniky, parkovacích a zakladačových systémů. Naše společnost nabízí komplexní služby v těchto oborech. Patří k nim poradenství v oblasti automatizace, projektová dokumentace systému řízení ve všech stupních, výroba a realizace řídících systémů pro různá průmyslová odvětví. Máme také bohaté zkušenosti v profesionální HMI vizualizaci a regulaci motorové zdvihané techniky.

V našem týmu jsou specialisté pro návrh, výpočet a realizace bezpečnostních prvků dle normy EN 61508 a EN13849. Ve společnost Drivecontrol, s.r.o. pracují kvalifikovaní zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi, u kterých probíhá pravidelné školení pro jejich profesionální růst.

Naše společnost získala v roce  2012 Certifikát ISO 9001 a ISO 14000. V roce 2013 získala „certifikát výjimečnosti“ od společnosti TÜV SÜD Czech.

Cílem naší společnosti je kvalitně provedená práce dle požadavků zákazníka.

 

Datum: 20.10.2015 13:27:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště