Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
8.-12.4. 2018

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Autobusové zájezdy

 

Stejně jako v minulých ročnících jsme pro návštěvníky veletrhů TECHAGRO, SILVA REGINA, a BIOMASA 2018 připravili výhodné podmínky pro účastníky organizovaných autobusových zájezdů. Ti mají od neděle do středy zvýhodněné vstupné 80 Kč, ve čtvrtek mají na veletrh vstup zdarma. Za zájezd se považuje skupina od 15 účastníků.

Chcete-li organizovat zájezd, stačí realizovat tři jednoduché kroky:

  1. Kontaktujte p. Filipa Strecka (fstreck@bvv.cz) a vyžádejte si registrační kartu pro účastníky zájezdu. Kvůli organizaci dopravy a parkování budeme chtít vědět, kdy přijedete a s kolika autobusy máme počítat. Z důvodu bezproblémového příjezdu, odjezdu a parkování doporučujeme pro realizaci zájezdu čtvrtek.
  2. Karty nakopírujte podle počtu účastníků zájezdu, v autobuse je rozdejte, požádejte o vyplnění a karty vyberte.
  3. Vyplněné karty odevzdejte na jakékoliv pokladně výstaviště, proti těmto kartám dostanete zvýhodněné vstupenky (neděle – středa) nebo vstupenky zdarma (čtvrtek). Karty je třeba odevzdat najednou a vstupné za všechny účastníky zaplatit dohromady.

Pro autobusy máme vyhrazené parkoviště blízko pavilonů Z a P. V případě vyčerpání jeho kapacity mohou autobusy parkovat na ulici Veletržní přímo před první bránou brněnského výstaviště. K parkovištím bude autobusy navádět personál parkovišť.

Současně také

SILVA REGINA
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště