Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
30.3. - 3.4. 2014

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

První chytré svítilny na světě - Smart Torch Technology (STT)

 

NexTORCH přináší svým zákazníkům pravidelně originální, neotřelá, ale při tom praktická řešení a zároveň rád posouvá hranice při řešení problému, čím si svítit.

Technologie STT – Smart Torch Technology – je přesně takovým neotřelým řešením. STT dává zákazníkům při výběru svítilny nebývalou volnost a z každé svítilny s touto technologií dělá dlouholetého univerzálního pomocníka v podstatě bez omezení.

Když si vybíráte svítilnu s touto technologií, tak Vás zajímá velikost, materiál těla svítilny, svítivost, použité baterie. To co řešit nemusíte je, co svítilna umí. Odpověď je – všechno!

Každá svítilna s technologií STT má přednastaveny 4 režimy – maximální a střední výkon, přísvit pro krátké vzdálenosti a sebeobranný stroboskop. Ne každému tyto režimy ale vyhovují. Lidé, kteří potřebují svítilnu do lesa, zajímá především maximální výkon např. při dohledávání postřelené zvěře a druhý režim s maximální výdrží pro cestu domů. Svítilny se stroboskopem je většinou nezajímají a snadno je od výběru tato funkce odradí. Lidi, kteří chodí po horách ocení signalizaci S.O.S., cyklisti zase rychlejší blikající interval, aby je bylo na silnici vidět. Bezpečnostní složky nebo lidé, kteří by svítilnu chtěli nosit stále u sebe, bude zajímat pro obranu vhodný stroboskop, kempaře zase možnost různých stupňů přísvitu pro použití ve stanu nebo v jeho blízkém okolí.

Svítilny s STT technologií umožňují režimy svícení mazat, přidávat nebo měnit. Lze nastavit libovolný počet režimů. Nastavit můžete svítivost, blikání (nastavení tmavých a světlých sekvencí), rychlost stroboskopu.

Svítilny s STT technologií jsou tou nejuniverzálnější volbou, a i když se časem změní Vaše potřeba svícení, stále budete mít tu správnou svítilnu. Nastavení je rychlé a provádí se pomocí jednoduchého programu po připojení Vaší svítilny USB kabelem k počítači. Pokud by to pro Vás byla nadbytečná operace, neváhejte oslovit prodejce, určitě Vám rád pomůže a svítilnu Vám během pár minut nastaví na míru!

Současně také

SILVA REGINA
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště