Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
30.3. - 3.4. 2014

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Na veletrhu TECHAGRO se Mitas blýskne několika novinkami z produktové nabídky

 

Na veletrhu TECHAGRO 2014 bude mít českou premiéru několik novinek společnosti Mitas. Vedle pneumatik Very High Flexion (VF), které jsou určeny pro postřikovače, představí také nedávno rozšířený sortiment plášťů Cyclic Harvest Operation (CHO) pro kombajny. Na jejím stánku č. 27 v pavilonu P bude vedle VF 380/90 R 46  a 800/70 R 32 CHO vystaven také největší plášť, který v současné době Mitas vyrábí, a to 900/60 R 42 SFT. Zastoupen bude také Cultor s pláštěm Radial–65.

„Český a celý středoevropský trh je pro nás velice důležitý, a proto v rámci výstavy TECHAGRO chceme představit své poslední novinky, které jsou celosvětově velmi žádané,“ říká Andrew Mabin, obchodní a marketingový ředitel Mitas. „Především pneumatiky VF HC 1000 patří ke světové špičce. V nové továrně v Otrokovicích již máme připraveny technologie pro výrobu dalšího modelu VF s označením HC 2000,“ dodal Andrew Mabin.

Pneumatiky Mitas VF ze závodu v americké Iowě

Mitas vyrábí pneumatiky VF 380/90R46 173D HC 1000 ve svém závodě v Charles City v americkém státě Iowa. Pneumatika VF je v rychlostní kategorii D, a povoluje tak maximální rychlost 65 km/h s nákladem až 6 500 kg, což je v porovnání se standardní pneumatikou o 62,5 % vyšší kapacita. Díky většímu otisku působí pneumatiky VF nižší tlak na půdu a mají lepší průchodnost v těžkém terénu. Lze je také používat na standardních ráfcích.

Nové rozměry pneumatik CHO pro kombajny

Společnost Mitas během výstavy Agritechnica 2013 na trh uvedla pět nových rozměrů pneumatik CHO pod značkami Mitas a Continental. Pneumatiky CHO jsou navrženy s ohledem na cyklické zatížení kombajnů během sklizně. Mají vysokou nosnost a zároveň jsou šetrnější k půdě a chrání tak ornici před zhutňováním. Současně zaručují komfortní provoz při jízdě kombajnu na silnici. Na stánku Mitas bude vystaven plášť Continental 800/70R32 175A8/172B CHO SVT.

Pneumatiky SFT pro výkonnou techniku

Na přelomu roku Mitas rozšířil řadu pneumatik SFT, které jsou vhodné pro traktory s vysokým výkonem nad 180 hp. Hlavní výhodou SFT je možnost nastavení různých husticích tlaků, aby se zachoval optimální výkon podle aktuálního použití. Mají flexibilní, ale přitom velice silnou bočnici, a tak mohou uvézt vyšší náklad a být zároveň mimořádně šetrné k půdě a zajistit tak vyšší výnosy. Pneumatiky SFT bude na stánku Mitas zastupovat plášť 900/60R42 180D/183A8 SFT TL MI, který je s průměrem 2,2 metru největším pláštěm Mitas.


Společnost MITAS a.s. z koncernu ČGS HOLDING a.s. je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik, které jsou vyráběny a prodávány po celém světě pod třemi obchodními značkami. Vlastními obchodními značkami společnosti jsou Mitas a Cultor; značka pneumatik Continental pro zemědělský segment je licencovaná. MITAS a.s. dále vyrábí a distribuuje průmyslové pneumatiky a pneumatiky pro motocykly pod značkou Mitas. MITAS a.s. vlastní tři výrobní závody v České republice, jeden v Srbsku a jeden v USA a má vlastní globální prodejní a distribuční síť.

Současně také

SILVA REGINA
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště