Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
30.3. - 3.4. 2014

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

TrailedLine Compact – nová generace

 

Inovace vertikálních míchacích krmných vozů SILOKING TrailedLine jsou teď k dispozici i pro menší a středně velké chovy skotu.

Premiéra pro míchací krmné vozy TrailedLine Compact: SILOKING prezentuje na novinářském dni k 30-letému jubileu firmy poprvé celou modelovou řadu s jedním míchacím šnekem o objemu zásobníku 7 až 14 m3 pro menší a středně velké chovy skotu. Součástí modelové řady jsou mimo jiné i oba „T-modely“ - Compact 8-T  a Compact 10-T s velmi příznivou celkovou výškou 2,38 m, resp. 2,50 m. Tím jsou  inovativní míchací krmné vozy použitelné i v menších stájích a nebo stájích s omezenou průjezdností.

„Všechny modely nové série TrailedLine Compact se vyznačují kompletně přepracovanou konstrukcí“, vysvětluje vedoucí produktmanažmentu SILOKING, Ulrich Hufnagel.

K tomu patří v první řadě široký modulární rám z uzavřených ocelových profilů, který zabezpečuje lepší rozložení hmotnosti a vyšší stupeň jízdní stability. Přesná uložení tenzometrů, vyrobena odléváním, přenášejí hmotnost míchacího zásobníku s nejvyšší přesností na tenzometry. V kombinaci s velmi tuhým rámem je tímto garantována dlouhodobě vysoká přesnost vážení. Oj je k základnímu rámu přšroubována a je ji možno výškově přizpůsobit výšce závěsu traktoru.

Míchací zásobník je teď standardně na obzvláště namáhaných místech zesílen otěruvzdornou a kyseliněodolnou ocelí  SILONOX.

Technici podrobili optimalizaci také systém dávkovacích hradítek tak, aby hradítko lícovalo s vnitřní stranou dávkovacího otvoru v zásobníku. Eliminace rušivých hran podstatně snižuje energetickou náročnost míchaní krmiva.

Méně údržby – více spolehlivosti a preciznosti

Cílem značky SILOKING je kontinuální snižování náročnosti strojů na údržbu. Na výstavě EuroTier 2012 byly poprvé představeny nově vyvinuté planetové převodovky ve velkých krmných vozech TrailedLine Duo. Jsou schopny přenášet vysoké točivé momenty a mají zabudované olejové mazání. Tím odpadá dodatečné mazání horního ložiska převodovky mazacím tukem.

Stejně jako velké krmné vozy Duo, je i nové modely Compact možné kdykoli dovybavit magnetem tím, že se prostě vymění standardní turbo-křídlo šneku za turbo-křídlo s integrovaným magnetem. Magnet zachytává kovové cizí předměty z krmiva a chrání tak zvířata před poraněním.

Na přání je možno všechny modely dodat s dálkovým ovládáním SILOKING Wireless – bezdrátovým systémem, který v sobě spojuje ovládání hydraulických funkcí a vážícího zařízení návěsných míchacích krmných vozů. „V kombinaci s programovatelnou váhou (Wireless FM) nabízíme zemědělcům software SILOKING Feeding Management jako službu zdarma“, říká Ulrich Hufnagel.

Tento serverový software umožňuje sestavování individuálních receptur nakládek a vykládek na počítači a přenos dat mezi počítačem a váhou vozu pro kontrolu krmení. Zvýší se tím přesnost při krmení  a to šetří hotové peníze.


 

SILOKING

Pod produktovou značkou „SILOKING“ vyrábí společnost Mayer Maschinenbaugesellschaft mbH v hornobavorském městečku Tittmoning techniku krmení skotu „Made in Germany“. Paleta nabízených výrobků sahá od jednoduchých strojů pro odběr a zakládání krmiv Silokamm přes návěsné vertikální míchací krmné vozy do 45m³, samohybné vertikální míchací krmné vozy od 12m³ do 30m³, po stacionární míchací a dávkovací zařízení až do 80m³. Osobité místo v nabídce podniku tvoří flexibilní program pronájmu míchacích krmných vozů.

Další informace Vám poskytneme na adrese:
Mayer Maschinenbaugesellschaft mbH
Kehlsteinstr. 4 | 84529 Tittmoning | Německo
Telefon: +49(0)8683 8984-0 | Fax: +49(0)8683 8984-55 | E-Mail:mayer@siloking.com | Internet: www.siloking.com

Současně také

SILVA REGINA
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště