Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2012

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

ADW AGRO, a.s.

Úplně horkou novinkou v oblasti výživy zvířat, která je přihlášena do soutěže o cenu Grand Prix Animal Vetex 2012, je produkt vyráběný firmou ADW AGRO, a.s. z Vysočiny s názvem ENSTAR PERFORMER 16. Dalším přihlášeným exponátem je produkt ENSTAR PERFORMER 13.

ADW AGRO, a.s.

Agra pojišťovna: Nově pojistíme vichřici i záplavu

Zemědělce nelze umístit do jedné škatulky, každý má jiné potřeby a starosti. Agra pojišťovna si tuto skutečnost plně uvědomuje, proto neustále rozšiřuje svoji nabídku, aby „své pojištění“ nalezli i ti, kdo dosud marně hledali.

Agra pojišťovna: Nově pojistíme vichřici i záplavu

AGRAFA s.r.o.: Progresivní zakládání porostů řepky

Sub-Tiller - hloubkový kypřič se setím a přihnojením Multi-Seeder je nový revoluční způsob zakládání porostů řepek přímo do strniště uplatňovaný v posledních letech především ve Skandinávii a Velké Británii.

AGRAFA s.r.o.: Progresivní zakládání porostů řepky

AGRO-partner na veletrhu Techagro

Pro návštěvníky veletrhu Techagro připravila společnost AGRO-partner řadu novinek z oblasti živočišné i rostlinné výroby. Představena bude například nová, vylepšená generace automatického dojícího systému Lely Astronaut A4, která si získává stále větší oblibu mezi majiteli stájí. Seznámit se také můžete s unikátním přihrnovačem objemných krmiv Lely Juno či s jedinečným konceptem svinovacího lisu Lely Welger.

Agromachinery a Zemědělský týdeník: Nové knihy o zemědělské technice na veletrhu TECHAGRO

Nejen prací živ je člověk a musí si najít čas i pro získávání nových informací a povznesení duše. Ve společných expozicích Zemědělského týdeníku a webového portálu agromachinery v pavilonech V a P najdete na veletrhu Techagro několik novinek.

Agromachinery a Zemědělský týdeník: Nové knihy o zemědělské technice na veletrhu TECHAGRO

AGROMEGA- specialista na stroje a vybavení pro semenářství

Firma AGROMEGA s.r.o. je pravidelným vystavovatelem veletrhu TECHAGRO a nebude tomu jinak ani v roce 2012. Na svém stánku bude prezentovat celý sortiment společnosti, který zahrnuje technologie na posklizňovou úpravu zemědělských plodin v prvovýrobě, semenářství a v oblasti zpracování sladovnického ječmene.

AKP představí nová ocelo-karbonová ramena pro postřikovače

Na letošní výstavě Techagro představí společnost AKP novou řadu ocelo-karbonových ramen pro postřikovače. Nová ramena jsou výsledkem dlouhodobého vývoje, kterým se AKP zabývá již od roku 2002. Nový typ ramen umožňuje především zlepšení ekonomiky provozu postřikovače, je ale zajímavý také větší odolností vůči korozi a vlivu chemických látek a svojí variabilitou.

AKP představí nová ocelo-karbonová ramena pro postřikovače

Alvan Blanch – univerzální kontinuální sušárny

Tradiční anglický výrobce kontinuálních sušáren, firma Alvan Blanch, představí na letošním veletrhu Techagro jednoproudé univerzální sušárny určené k sušení zrnin, vojtěšky, řezané slámy, odstředěného digestátu, dřevní štěpky a mnoha dalších sypkých surovin.

Alvan Blanch – univerzální kontinuální sušárny

FARMET a.s.: Stroje na zpracování půdy

V české Skalici sídlí FARMET a.s. - výrobce zemědělských strojů. Stroje s pasivním pracovním ústrojím společnosti Farmet jsou díky své jednoduché a masivní konstrukci vhodné do všech typů půd, pro drobné farmáře i zemědělské podniky největších velikostí.

FCA Fertilisants – EKO PRODUKTIVNÍ ZÚRODŇOVÁNÍ

Na letošní výstavě Techagro se návštěvníkům prvně představí francouzská společnost FCA Fertilisants se sídlem ve městě Reims. Přes síť více než 300 distributorů má své zastoupení v 11 zemích Evropy a severní Afriky.

FCA Fertilisants – EKO PRODUKTIVNÍ ZÚRODŇOVÁNÍ
1 2 3 4

Současně také

SILVA REGINA
8.-12.4. 2018


BIOMASA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště