Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2012

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE PRO NÁVŠTĚVNÍKY VELETRHŮ TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA, BIOMASA 2012

23.5.2012

Návštěvníci letošních agrárních veletrhů měli možnost účastnit se tipovací soutěže a vyhrát jednoosý traktor Goldoni TWIST 6 od firmy CIME nebo Brokovou kozlici Browning CITORI, kterou do soutěže věnovala společnost WALTER TRADING s.r.o.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE PRO NÁVŠTĚVNÍKY VELETRHŮ  TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA, BIOMASA 2012

Předběžná závěrečná zpráva - Techagro, Animal Vetex, Silva Regina a Biomasa 2012

4.4.2012

Komplex zemědělských a lesnických veletrhů pokračuje v růstovém trendu a letošní ve všech směrech rekordní ročník se stal vůbec největší akcí pořádanou v roce 2012 na brněnském výstavišti. Během prvních čtyř dnů prošlo branami výstaviště 98 tisíc návštěvníků, celková návštěvnost tak o několik tisíc překročí skutečnost minulého ročníku (105 371 návštěvníků) a přesáhne hranici 110 tisíc osob.

Předběžná závěrečná zpráva - Techagro, Animal Vetex, Silva Regina a Biomasa 2012

Podpora zelené nafty zůstane zachována

3.4.2012

Vyplynulo to z prohlášení zástupců politických stran, kteří se na veletrhu TECHAGRO sešli se zemědělci a prezentovali jim své názory na podporu zemědělství a rozvoje venkova. Diskusní setkání, na kterém vystoupili zástupci sedmi politických stran, uspořádala Agrární komora ČR.

Nízká mzdová úroveň limituje rozvoj zemědělství

3.4.2012

Změny v zákoníku práce a jejich dopady na zemědělství, zhoršující se příjmová situace zemědělců i problémy při získávání mladých a kvalifikovaných pracovníků byly tématem mezinárodní konference „Sociální dialog“, kterou na veletrhu TECHAGRO uspořádal Zemědělský svaz ČR.

V PAVILONU Z SE BUDE DRAŽIT DŘEVĚNÁ SOCHA!

3.4.2012

Zveme všechny návštěvníky do pavilonu Z, kde v úterý 3. dubna od 15.30 proběhne slavnostní vyhlášení soutěže žáků středních odborných škol v hodu sekerou.

V prodeji zemědělských strojů převládá mírný optimismus

3.4.2012

O vývoji na evropských trzích na brněnském výstavišti jednali odborníci z jedenácti zemí, kteří se zde sešli na konferenci CIMMAR FORUM - pravidelném setkání zástupců a vedoucích představitelů Evropského sdružení prodejních a servisních firem zemědělské techniky CLIMMAR. Na výsledky jednání jsme se zeptali ředitele sekretariátu Asociace zemědělské a lesnické techniky Dušana Benži.

Lotyši se zajímají o zkušenosti jihomoravských zemědělců

3.4.2012

Početná skupina 33 zástupců zemědělských podniků z různých oblastí Lotyšska pobývá v těchto dnech na jižní Moravě. Pondělí využila k návštěvě veletrhů na brněnském výstavišti, další dva dny tráví návštěvami jihomoravských zemědělců. „Je pro nás přínosem promluvit si s lidmi, kteří pracují ve stejném oboru a mají k němu co říct,“ říká Andrejs Savdons, ředitel společnosti Elagro.

Lotyši se zajímají o zkušenosti jihomoravských zemědělců

Farma v mobilu

3.4.2012

Drůbeží farma v mobilu není sci-fi pohádkou, ale realitou. Respektive jde o on-line informace, které majiteli a dalším zodpovědným pracovníkům ukazují základní parametry mikroklimatu jejich chovu prostřednictvím mobilního telefonu. Společnost Age z Českého Meziříčí totiž přišla s novinkou - ventilační jednotkou AGEVENT-100, která je uživatelsky propracovanější a jednodušší než obvyklé řídící jednotky.

Farma v mobilu

Bělorusko má zájem o výměnu studentů i pedagogů

2.4.2012

Devítičlenná oficiální delegace z Běloruska v má v těchto dnech na veletrzích v Brně bohatý program. „Hlavním cílem naší návštěvy je rozvoj normálních, partnerských vztahů mezi Běloruskem a Českou republikou v oblasti zemědělství. Velký důraz klademe také na vzdělávání mladých lidí, proto je tu s námi i rektor běloruské státní zemědělské akademie a další dva zástupci z oblasti zemědělského školství,“ říká vedoucí delegace Anatolij Bulynja z běloruského ministerstva zemědělství.

Na výstavišti byly oceněny nejlepší domácí medoviny.

1.4.2012

O tom, že zájem o včelařství může mít mnoho podob, se můžete přesvědčit v těchto dnech v pavilonu E brněnského výstaviště. Až do 4. dubna zde probíhá 4. Včelařská výstava, která je koncipována jako doprovodný program aktuálně probíhajících veletrhů. Podle informací Českého svazu včelařů se jedná o největší včelařskou výstavu u nás v tomto roce.

Na výstavišti byly oceněny nejlepší domácí medoviny.
1 2 3 4

Současně také

SILVA REGINA
8.-12.4. 2018


BIOMASA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště