Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2012

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Celodenní zábava na farmě John Deere

 

Minivýstava koní od minihorse po americká westernová plemena, soutěže Equiteam a show koní, svezení diváků ve spřežení, komunikační hry ve volnosti,  jízdy na šlapacích traktůrcích pro malé návštěvníky, to vše a mnohem více přinese doprovodný program Farma John Deere při veletrhu TECHAGRO ve dnech 31.3. – 4.4.2012.
Každý den od 9 hodin začne na volné ploše A program plný koní. Mezi nimi stále populárnější miniaturní koně s výškou do jednoho metru, majestátní kobové, černí shetlandští poníci zapřažení v bryčce či zástupci amerických westernových plemen.

Westernová plemena koní budou rozmanitá a pracovitá
Puntíkaté appaloosy, strakatí painti i jednobarevní quarteři vám předvedou své umění. Ať už to bude kovboj s lasem, který překoná se svým koněm obvyklé i neobvyklé překážky. Nebo barevně a výkonově sladěná soutěžní dvojice – kůň, jezdec – při westernových disciplínách jako je pleasure (jízda ve všech chodech) a hunter under saddle (anglický styl ježdění na westernovém koni).


Cobové a haflingové
Ze zástupců koní střední velikosti uvidíte irské coby, elegantní koně s dlouhými rousy, ladně klusající na dlouhých lonžích a v zápřahu. Welsh kobové,  Houževnatí bělohříví haflingové, kteří pocházejí z alpských kopců, se předvedou v ukázkách různých jezdeckých stylů, historických i současných.

Záchrana koně v přímém přenosu
V průběhu dne vystoupí koňská záchranka Horse Emergency se simulací záchrany a speciálního převozu koně na veterinární kliniku. Na vlastní oči tak uvidíte první mobilní ambulanci, která velkým zvířatům poskytuje co nejšetrnější akutní transport nebo speciální zásah.

Ovládněte řečí vašeho těla koně ve volnosti
Diváci si budou moci vyzkoušet netradiční interaktivní program. V rámci komunikačních her v kruhové ohradě „Equipoint“ si vyzkouší práci s koněm nenásilnou formou. Pomocí řečí těla a vlastních myšlenek mohou ovládnout koně, který má na výběr – buď přijít za člověkem nebo ne. Nevěříte? Věřte, a přijďte se podívat, nebo to rovnou zkusit!
Nádherné souznění člověka a koně předvede Betka Kroumanová s quarterem Jacsem. V rytmu krásné hudby uvidíte cválat koně na myšlenku, lehat a stoupat si, uklánět se, kroužit… to vše jen neznatelnými pomůckami. Dech beroucí podívaná!

Bojovná soutěž týmů
Divácky atraktivní bude soutěž týmů Budweiser Budvar versus John Deere. Týmy složené z malých i velkých koní budou proti sobě soupeřit v jízdě zručnosti. Tato jízda však nebude jen pod sedlem, ale také… no nechejte se překvapit! Od 31.3. – 4.4.2012 volná plocha A na brněnském výstavišti!

Současně také

SILVA REGINA
8.-12.4. 2018


BIOMASA
8.-12.4. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště