Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
11.-14.4. 2021

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

TECHAGRO zaměřené na rostlinnou výrobu

 

Od ročníku 2020 se TECHAGRO specializuje na rostlinnou výrobu, na živočišnou výrobu je zaměřen veletrh ANIMAL TECH, který se na brněnském výstavišti koná v lichých letech.

Přeřazení rostlinné výroby do lichých let má vliv na rozmístění vystavovatelů aktuálního ročníku veletrhu TECHAGRO. V pavilonu G2, kde byla v předchozích ročnících umístěny technologie pro živočišnou výrobu, je letos umístěna dopravní technika využitelná v zemědělství, náhradní díly a další obory. Návštěvníci zde najdou například tradičního českého výrobce přívěsů Agados, dále firmu AGROVO CZ, která je dovozcem zemědělské dopravní techniky WIELTON-AGRO. S dalším sortimentem souvisejícím se zemědělskými stroji přicházejí do pavilonu G2 ACRO GROUP (díly pro motory a zemědělské stroje), ADR SYSTÉM (nápravy, pružící agregáty, brzdící systémy), AP Šafránek (osvětlení), Baltyre (pneumatiky), FKL (ložiska), Kutnak (autoelektrika také pro zemědělskou techniku), TVZ (nápravy), Webasto (topení a chlazení pro zemědělské stroje). Vytápění hal představí firma 4heat, Obaly Bohemia nabídnou zemědělcům mimo jiné senážní folie a sítě.

V pavilonu G2 vystavuje také Russian Export Center, státní organizace podporující exportéry, a firma CROY, která je importérem pro značku UNIMOG v České republice a prodejcem nákladních a užitkových vozidel Mercedes Benz. Vozidla UNIMOG jsou určená pro nasazení v náročných podmínkách včetně zemědělství a komunálního sektoru.

Datum: 2.3.2020 14:50:00

Současně také

SILVA REGINA
11. - 14.4. 2021


BIOMASA
11. - 14.4. 2021


ANIMAL TECH
11. - 14.4. 2021


NVHZ
11. - 14.4. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2018

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště