Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
11.-14.4. 2021

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

TECHAGRO se světovými značkami zemědělské techniky

 

Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 budou opět přední veletržní akcí ve svém oboru ve střední Evropě.  Na brněnském výstavišti se bude prezentovat většina značek zemědělské techniky, které působí na českém trhu.  Nově se brněnské zemědělské a lesnické veletrhy uskuteční od úterý do soboty. Proti minulým ročníkům se rozšíří také doprovodný program, jehož součástí budou mimo jiné dvě konference.

Jedním z nejvyhledávanějších oborů na veletrhu TECHAGRO jsou tradičně traktory. Mezi vystavenými značkami budou určitě Zetor, Kubota, Valtra, John Deere, New Holland, Case, Massey Fergusson, Fendt, Ferrari nebo Deutz Fahr. V branži půduzpracujících strojů se návštěvníkům představí značky Lemken, Opall Agri, SMS Rokycany, Farmet, Bednar, Köckerling, Pöttinger, Kverneland, G. Besson, Maschio Gaspardo. V pavilonu B jsou jako v minulých ročnících umístěni vystavovatelé postřikovačů - Agrio, Mazzoti, Tecnoma, Hardi, Amazone, Berthoud, Agrifac. S mlátičkami a řezačkami přicházejí na TECHAGRO 2020 mimo jiné New Holland, Claas, John Deere, Case, Krone, Sampo, Fendt. Velmi dobře jsou obsazeny i všechny ostatní branže, například precizní zemědělství, zemědělské stavby, posklizňové technologie nebo osiva a hnojiva.

Jako součást doprovodného programu je plánována na středu 1. dubna konference „Půda pro dnešek i příští generace“, kterou připravují Veletrhy Brno a Profi Press.  Přesnému zemědělství se bude věnovat další konference organizovaná Česká zemědělskou univerzitou a Zemědělským svazem ČR ve čtvrtek 2. dubna. Další vzdělávací akce se budou odehrávat na stáncích odborných institucí a budou zaměřeny například na užitkové rostliny šlechtěné pro sucho, alternativní způsoby hospodaření, využití bioodpadů nebo kalů v rostlinné výrobě. Reakce na klimatickou změnu je také stále silnějším propojením mezi veletrhem TECHAGRO a souběžně konanými akcemi SILVA REGINA a BIOMASA.

Připravuje se také exponátová soutěž GRAND PRIX, do níž je zahrnuto také ocenění SOIL WATER RETENTION FRIENDLY pro stroje a technologie, které podporují zadržení vody v půdě. Na TECHAGRO přijedou také obchodní mise ze zahraničí. Svá ocenění udělí také Zemědělský svaz ČR, u příležitosti veletrhu TECHAGRO proběhne i anketa Traktor roku.

I v roce 2020 připravují výhodné podmínky skupinové návštěvy (autobusové zájezdy), které mají od úterý do čtvrtka a v sobotu snížené vstupné, v pátek pak dokonce vstup zdarma. Pro individuální návštěvníky je nejvýhodnější nákup vstupenky přes web.

Datum: 29.11.2019 10:34:00

Současně také

SILVA REGINA
11. - 14.4. 2021


BIOMASA
11. - 14.4. 2021


ANIMAL TECH
11. - 14.4. 2021


NVHZ
11. - 14.4. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště