Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

TECHAGRO představí nové traktory i mlátičky

 

Letos slaví společnost John Deere neuvěřitelných 100 let od počátku výroby traktorů. Při této příležitosti připravila mj. akční nabídku na modely traktorů 5E, 5M, 5R, 6MC, 6RC, 6M a 6R.  „TechAgro je první výstavou po Agritechnice, která se koná na území ČR, je to tedy logicky naše první příležitost vystavit ty největší a nejzajímavější stroje. Mezi ně letos patří traktory 6250R a 5100R, první automatizovaná sklízecí mlátička S790, nové řady lisů a osmiřádkový přesný secí stroj ExactEmerge,“ uvádí ředitel marketingu STROM Praha a.s., Martin Hučko. „Společnost John Deere nabízí jako jediná garanci spotřeby paliva u řad traktorů 6R (šestiválcové modely), 7R a 8R. Další rozdílnou technologií je telematický systém JDLink pro správu strojů a strojového parku, který je navržený tak, aby majitelům strojů a manažerům podniků umožňoval vzdálené připojení k technice z počítače v kanceláři. Systém umožňuje upozorňování a získávání informací o strojích v reálném čase, například údaje o poloze, využití, spotřebě paliva a údržbě tak, abyste se při optimalizaci provozu strojů mohli rozhodovat snadno a rychle,“ dodává.

S novinkami na veletrh přijíždí i brněnský ZETOR TRACTORS, a.s., výrobce traktorů ZETOR - značky, která  v roce 2016 oslavila 70 let od svého vzniku.  „Rok 2018 bude v ZETORU ve znamení uvádění na trh produktových novinek a nových generací traktorů.  Na TECHAGRU se návštěvníci mohou těšit na MAJOR HS v novém atraktivním a jedinečném ZETOR designu, který sklízí od svého uvedení na listopadové AGRITECHNICE 2017 pozitivní mezinárodní ohlasy. K zákazníkům se první stroje dostanou v polovině letošního roku. Českou premiéru zažijí také stroje UTILIX a HORTUS, traktory s výkony od 40 do 70 koní, které najdou uplatnění v komunálních službách, v zahradnictvích, pěstitelstvích a svou práci zastanou i při drobných zemědělských pracích, v dopravě, či chovatelství. Stroje vynikají univerzálností, kterou zákazníci jistě ocení. Zapomenout nesmíme ani na modernizovanou modelovou řadu FORTERRA s eko převodovkou, která svým uživatelům přinese úsporu paliva až o 20% v závislosti na vykonávané činnosti,“ uvedl Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ZETOR TRACTORS a.s.

Kromě dalších značek traktorů se v Brně ukáže také Massey Ferguson, jehož dodavatel Austro Diesel GmbH představí novinky v podobě kulatých lisů, shrnovačů či nové sklízecí mlátičky Massey Ferguson IDEAL.

Nejvýhodnější vstupné na veletrhy TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA je připraveno pro účastníky autobusových zájezdů, kteří od neděle do středy platí 80 korun, ve čtvrtek pak mají vstupné zcela zdarma. Jednotlivcům pak doporučujeme zakoupit vstupenku etickets.bvv.cz, kde je k dostání za 130 korun.

Datum: 8.2.2018 15:11:00

Současně také

SILVA REGINA
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště