Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

SIAGRA s.r.o. představí špičkové technologie pro úpravu zrnin

 

Sušárny, čističky, dopravníky zrnin nebo obilní sila představí na veletrhu TECHAGRO firma Siagra. Návštěvníkům nabídne produkty několika značek.

SUŠÁRNY ZRNIN LAW

Sušárny obilí a zrnin LAW patří k absolutnímu vrcholu v oblasti technologie sušení, nejen  po stránce nízké spotřeby energie, ale rovněž ve vztahu k životnímu prostředí. Sušárna obsahuje unikátní protipožární systém VIGITEMP. I díky výše zmíněným přednostem naleznete v České republice přes 120 sušáren LAW.

Více informací: http://www.siagra.cz/susarny-obili-a-zrnin

ČISTIČKY ZRNIN MAROT

Sítové čističky obilí a zrnin s rotačním pohybem sít a aspirací MAROT se staly velmi oblíbenými u českých farmářů a podniků díky vysokému výkonu, nízké spotřebě elektrické energie, chodu zařízení bez vibrací a flexibilitě pro velké množství produktů. Jedná se
o univerzální zařízení, které může pracovat jako předčistička, čistička a třídič. V České republice naleznete přes 120 čističek MAROT.

Více informací: http://www.siagra.cz/cisticky-obili-a-zrnin

ČISTIČKY ZRNIN SCHNEIDER – JAQUET (SJC)

Jedná se o čističky s kruhovým pohybem plochých sít.  Mezi hlavní přednosti této technologie patří spolehlivý chod bez vibrací, nízké provozní náklady, kvalita zařízení a malá půdorysná zástavba. Jedná se o ideální zařízení pro producenty osiv a speciálních plodin.

Více informací: https://www.schneider-jaquet.cz

OBILNÍ SILA SYMAGA

Společnost SYMAGA představuje absolutního lídra ve výrobě pozinkovaných sil, což dokládá kvalita této technologie. Sila mohou být na rovném dnu či na výsypce. Důležitým parametrem kvalitních sil je zejména zinkování, přičemž obilní sila SYMAGA mají 600 g/m2, což je nejvyšší hodnota, kterou můžete u běžných obilních sil nalézt. Samozřejmostí jsou obslužné lávky a plošiny, výstupní žebříky, točitá schodiště, siloteploměry, hladinoměry aj.

Více informací: http://www.siagra.cz/obilni-sila-a-zasobniky

DOPRAVNÍKY ZRNIN SKANDIA

Společnost SKANDIA patří mezi nejkvalitnější a nejspolehlivější výrobce dopravníků na světě. V portfoliu společnosti nalezneme elevátory, redlery, vícecestné rozdělovací klapky, potrubní systémy aj. Všechny dopravníky mají pozinkované provedení, velmi tichý chod a díky pohonům NORD jsou nejen vysoce kvalitní, ale také energeticky úsporné.

Více informací: http://www.siagra.cz/dopravniky-zrnin

PÁSOVÉ SUŠÁRNY PERRY

Pásové sušárny PERRY umožňují ošetřit širokou škálu produktů (od obilovin, přes pelety až po trávy a travní semena). Sušárna je založena na modulární pozinkované konstrukci a obsahuje velmi kvalitní polymerní tkaný pás, který zaručuje minimální poškození produktu. Samozřejmostí je ovládání technologie pomocí dotykové obrazovky a široké možnosti v oblasti tepelných zdrojů vč. biomasy, páry, oleje a plynu.

Datum: 4.1.2018 9:30:00

Současně také

SILVA REGINA
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště