Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
3.-7.4. 2022

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Rakouští výrobci prezentují (nejen) inovativní přídavné látky do krmiv

 

Pět rakouských společností z celkem 18 na veletrhu Techagro 2016 vystavuje na společném stánku Obchodního oddělení rakouského velvyslanectví.

„Vyvíjíme a vyrábíme vlastní přídavné látky do krmiv, které jsou složeny z přírodních raw materiálů,“ uvádí generální manažer pro výživu Werner Speer reprezentující společnost Agrar produktion and Consulting GmbH. Výhodou těchto přídavných látek je mimo jiné snížené množství přijímaných bílkovin a minerálních látek, čímž se zvyšuje výkon a odolnost zvířat. Dále zlepšuje povrch sliznic bachoru (u dobytku) a tenkého střeva a tím zlepšuje vstřebávání všech živin. Navíc tyto přísady do krmiv snižují o 40-50 % objemu amoniaku a dalších špatných plynů ve stájích. S tím klesají další zdravotní rizika pro zvířata. A co dále ocení chovatelé prasat, dobytka či drůbeže, díky menšímu objemu sóji používanému v krmivech oproti jiným výrobkům na trhu, dochází ke kompenzaci nákladů a tudíž srovnatelným cenám.

Jaké další rakouské firmy v pavilonu E ve stánku 018 potkáte a s jakými výrobky? Bernhard Feix GesmbH, který je výrobcem krmivových směsí, Franz Rübig & Söhne GmbH & Co KG vyrábí výkovky, řetězy a další komponenty ze zpracování kovů, Premium Parts Produktion GmbH pluhy a jiné strojírenské součásti a pátá z vystavujících firem, PTH Products Maschinenbau GmbH je výrobcem zařízení, která drtí a trhají zeminu i skálu a jiné extrémně tvrdé povrchy. Většina z těchto společností hledá distribuční partnery, PTH Products Maschinenbau GmbH přijela oslovit přímé odběratele.

Datum: 3.4.2016 13:23:00

Současně také

SILVA REGINA
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště