Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
7.-11.4. 2024

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Prohlédněte si TECHAGRO a další veletrhy předem v aplikaci Průvodce TECHAGRO

 

Pro návštěvníky veletrhů TECHAGRO, SILVA REGINA, ANIMAL VETEX a BIOMASA jsme letos připravili aplikaci pro mobilní telefony a tablety. Tento průvodce nejen pomůže v orientaci přímo na výstavišti, ale umožní si výstaviště projít už předem, podívat se, kde jsou jací vystavovatelé, jaké kdy probíhají programy, zkrátka naplánovat si předem, jak svou návštěvu brněnského výstaviště co nejlépe využít. Podívejme se, jak vypadá základní navigace a co aplikace nabízí:

Vystavovatelé – tato nabídka zobrazí vystavovatele podle abecedy, je možné vyhledat libovolného vystavovatele. U každého vystavovatele můžete přejít na detail, který nabídne základní údaje, umístění s proklikem na mapku haly, webovou adresu, obory a značky, které vystavovatel zastupuje.

Program – v aplikaci najdete veškerý doprovodný program, který je tříděný podle veletrhů. Programy se zobrazí v diářovém pohledu, z programových položek si můžete sestavit vlastní program. Program je velmi podrobný a průběžně aktualizovaný.

Výstavní plochy – základním pohledem je seznam všech výstavních ploch, po rozkliknutí plochy zobrazíte seznam vystavovatelů na vybrané ploše, samozřejmě u každého vystavovatele můžete přejít na jeho detail.

Značky – v pohledu se objeví seznam značek, které se na veletrzích prezentují. Po rozkliknutí je k dispozici seznam firem, které výrobky vybrané značky vystavují na své expozici, samozřejmě opět s detaily jako u vystavovatelů.

Obory – návštěvníci hledající konkrétní výrobky nebo služby si podle oborů najdou všechny firmy, které v daném oboru vystavují, samozřejmě s detaily, umístěním, zastoupenými značkami.

Aplikace dále obsahuje mapku výstaviště, základní informace o otevírací době, vstupném. Pokud se během veletrhu vyskytne operativní informace, která bude pro návštěvníky důležitá, najdou ji samozřejmě v této aplikaci v sekci Novinky.

 

 

Datum: 18.3.2016 8:41:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště