Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Precizní zemědělství pro každého? To je My Data Plant od Kleffmann Group!

 

Společnost Kleffmann Group je předním poskytovatelem výzkumu a poradenství v oblasti zemědělských trhů po celém světě. Nyní přichází s jedinečnou online službou My Data Plant pro precizní zemědělství 21. století. Pro svůj vysoký potenciál užití se novinka těší velkému zájmu pěstitelů již od představení na veletrhu Agritechnica 2017 v německém Hannoveru, kde Kleffmann Group slavil úspěšný vstup produktu na trh. Tuto službu bude prezentovat i při příležitosti mezinárodního zemědělského veletrhu TECHAGRO, který se letos koná 8.–12. dubna v Brně, a to v pavilonu B, stánek č. 014.

„Určením množství dávky osiva či hnojiva dle skutečných potřeb v daném místě pozemku My Data Plant pomáhá pěstitelům s optimalizací nákladů a dodržováním směrnic a limitů. Upuštěním od zbytečného plýtvání hnojiv pomáhá snižováním ekologické zátěže také přírodě. Dlouholetým standardem společnosti Kleffmann Group je pak maximální ochrana uživatelských dat,“ říká Alexandr Pešák, jednatel společnosti Kleffmann Group s.r.o.

Přehledný portál My Data Plant funguje jako flexibilní online aplikace. Pomocí komplexní analýzy pravidelných satelitních snímků umožňuje pěstitelům sledovat z kanceláře vývoj jejich plodin a diferenciaci vitality v rámci porostu. Zobrazením vývoje plodin v přehledných grafech pomáhá i s plánováním optimálního času sklizně. Portál především umožňuje využít identifikovaných rozdílů v rámci pozemku při setí či aplikaci hnojiv. Mapy pro variabilní setí nebo variabilní aplikaci hnojiv dle aktuálních potřeb pozemku lze připravit za několik minut a okamžitě použít v terénu. Regulace dávky po importu dat do terminálu traktoru poté probíhá zcela automaticky. Mapy jsou kompatibilní s většinou běžných terminálů!

Mapy pro variabilní setí a variabilní aplikaci hnojiv lze využívat i na traktorech bez GPS terminálu. Zaměřením GPS polohy traktoru v tabletu či smartphonu lze pomocí naší mobilní aplikace regulovat aktuální množství dávky buď manuálně, nebo úpravou rychlosti traktoru. Naše aplikace dává řidiči pokyny k provedení změny aktuálně aplikované dávky nebo změny rychlosti plně automaticky!

Datum: 5.4.2018 9:15:00

Současně také

SILVA REGINA
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště