Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
3.-7.4. 2022

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Plné spektrum zemědělské techniky na veletrhu TECHAGRO 2022


S tradičním začátkem v neděli proběhnou od 3. dubna 2022 na brněnském výstavišti zemědělské a lesnické veletrhy - Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA. TECHAGRO je už od posledního ročníku na rostlinnou výrobu, živočišná výroba se prezentuje v lichých rocích na veletrhu ANIMAL TECH.

Přípravy brněnských lesnických a zemědělských veletrhů svědčí o pozitivním přístupu vystavovatelů. Přihlášeny jsou stovky firem v celém spektru zemědělské i lesnické techniky. Některé ze specializovaných hal jsou naplněny srovnatelně s posledním konaným ročníkem, přihlášeny jsou také instituce z oblasti zemědělství a lesnictví.

Návštěvníci nadcházejícího ročníku se mohou těšit především na zemědělskou techniku. Pro některé obory se plánují specializované haly, například pro posklizňové technologie, skladování úrody, zemědělské stavby, osiva, hnojiva, instituce, včelařství, postřikovače, zavlažování, náhradní díly, agregáty. Zvýrazněným tématem bude prezentace komunální techniky, větší prostor bude také věnován technice pro obdělávání vinic. Součástí veletrhu TECHAGRO bude také včelařská výstava spojená s prodejem potřeb pro včelaře a výrobků z včelích produktů, k této výstavě patří každoročně přednášky pro včelaře. Prodávat se budou také farmářské a regionální potraviny na expozici Agrární komory ČR. Připravuje se také exponátová soutěž GRAND PRIX.

V pondělí 4. dubna proběhne jako součást doprovodného programu veletrhu TECHAGRO odborná konference. Bude zaměřena především na trvale udržitelné zemědělství s důrazem na produkci. V dalších doprovodných programech se počítá se zahrnutím technologických trendů – digitalizace nebo přesného zemědělství. Na obsahu konference se budou podílet spolupracující vysoké školy, profesní asociace z oblasti zemědělství a další odborní partneři.

I pro příští rok se připravují výhodné podmínky skupinové návštěvy (autobusové zájezdy), které mají od neděle do středy snížené vstupné, ve čtvrtek pak dokonce vstup zdarma. Pro individuální návštěvníky bude nejvýhodnější nákup vstupenky přes web. Počítá se také s návštěvnickou soutěží o hodnotné ceny jak z oblasti zemědělství, tak myslivosti nebo lesnictví.

 

Datum: 3.12.2021 12:31:00

Současně také

SILVA REGINA
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště