Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
3.-7.4. 2022

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Novinky z produkce Farmet

30.3.2014

Řadu novinek prezentuje na veletrhu TECHAGRO ve své expozici na ploše 900 metrů čtverečních v pavilonu P společnost Farmet a.s. Tyto špičkové zemědělské stroje nejsou pouze výsledkem výzkumu a vývoje vlastních pracovníků, ale i produktem spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy.

Novinky z produkce Farmet

Oceněné exponáty Grand Prix

30.3.2014

Komplex veletrhů TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA a BIOMASA byl slavnostně zahájen v 10 hodin za účasti ministra zemědělství Mariána Jurečky a dalších vzácných hostů.

Oceněné exponáty Grand Prix

Obrázky malované půdou nesou vzkaz

30.3.2014

Putovní výstava dětských obrázků, instalovaná mezi stánky firem s osivem či regionálními potravinami, patří k zajímavostem v pavilonu C. Kolekce kreseb je svým způsobem výjimečná a navíc s sebou nese jasné poselství – o půdu je třeba pečovat! Obrázky vytvořili žáci šesti škol v Kraji Vysočina a použili přitom barvy, jejichž základem jsou pigmenty z místní půdy. Výstava je součástí projektu SONDAR CZ-AT, který se snaží o zvýšení povědomí a ochraně půdního fondu a poukazuje na negativní vlivy, ovlivňující její zdraví a úrodnost.

Výrobci „Regionálních potravin Jihomoravského kraje“ se společně představují

30.3.2014

V pavilonu C v prostoru Regionální agrární komory Jihomoravského kraje se představuje dvanáct výrobců, kteří reprezentují kvalitní regionální potraviny. „Jedná se především o firmy, jenž v minulosti uspěly ve dvou soutěžích, které probíhají souběžně a právě na regionální potraviny se zaměřují,“ říká Jaromír Musil, ředitel Regionální agrární komory Jihomoravského kraje. Soutěž „Zlatá chuť jižní Moravy“ má za sebou již osm ročníků a „Regionální potravina Jihomoravského kraje“ čtyři roky. Každoročně se do soutěží přihlásí v průměru čtyři desítky firem se stovkou regionálních výrobků.

Velký zájem o výstavu včelařů

30.3.2014

Už od ranních hodin bylo plno na výstavišti v pavilonu E, kde se koná 5. ročník Včelařské výstavy, která je největší přehlídkou včelařských potřeb a produktů v Evropě. Ta se koná v rámci veletrhů Techagro, Animal Vetex, Silva Regina a Biomasa. Významnou doprovodnou akcí včelařské výstavy je soubor přednášek, který organizuje Český svaz včelařů – Okresní organizace Brno-Město.

Velký zájem o výstavu včelařů

Autogramiáda ČESKÝCH MISS v pavilonu Z

28.3.2014

V pondělí 31. března navštíví veletrh TECHAGRO vítězky soutěže Česká Miss 2013. Jménem pojišťovací makléřské společnosti RENOMIA AGRO, která je partnerem soutěže Česká Miss, Vás tímto zveme na autogramiádu České Miss 2013 Gabriely Kratochvílové a České Miss World 2013 Lucie Kovandové.

Autogramiáda ČESKÝCH MISS v pavilonu Z

Současně také

SILVA REGINA
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště